Pozor, pozor: Westfield u nás!

Pozor, pozor: Westfield u nás!

23. septembra 2019, Westfield, Chodov OC, Clean Bandit,

Sponzorovanej odkazy:

Uvedenie prvých desiatich obchodných centier pod značkou Westfield v kontinentálnej Európe odštartuje séria hudobných vystúpení s medzinárodnými hviezdami.

Svetovo známa retailová značka Westfield ponúkne návštevníkom zážitky na úplne novej úrovni. V rámci uvedenia značky Westfield v Českej republike vystúpi hudobná skupina Clean Bandit.

Spoločnosť Unibail-Rodamco-Westifled

Skrátene URW, dnes oznámila dve hudobné vystúpenia medzinárodných interpretov v obchodných centrách Westfield Chodov v Českej republike a Westfield Arkadia v Poľsku. Oznámenie nadväzuje na v zahraničí už skôr zverejnené plánované vystúpenie medzinárodných hviezd v obchodnom centre vo Švédsku a siedmich obchodných centrách vo Francúzsku, kde sa počas septembra predstaví John Legend, Rita Ora, Aya Nakamura, alebo Kendo. Živé vystúpenia sa konajú pri príležitosti uvedenia značky Westfield v desiatich obchodných centrách v Európe.

Značka Westfield

Pôsobí na území Veľkej Británie a Spojených štátov, bude prvýkrát predstavená aj v kontinentálnej Európe a do svojho názvu ju prevezme sedem centier vo Francúzsku, ďalej po jednom v Poľsku, Švédsku a Českej republike. Ďalšie centrá z portfólia Unibail-Rodamco-Westfield pribudnú v nasledujúcich dvoch rokoch.

Ide vždy o centrá, ktoré sú v rámci svojho trhu aj portfólia URW kľúčové. Pod vlajkou Westfield budú nadväzovať na svoju lokálnu tradíciu aj znalosť zákazníkov a súčasne využívať prínosy značky Westfield. Tými sú skúsenosti z realizácie veľkolepých zážitkových akcií, unikátne služby, alebo budovanie partnerstiev s ďalšími medzinárodnými značkami.

K príležitosti uvedenia nových desiatich obchodných centier Westfield sú plánované hudobné vystúpenia svetových hviezd s kapacitou až 25 000 návštevníkov. Tieto eventy sú ukážkovým príkladom ambiciózneho svetového programu pre zákazníkov, ktorý je poznávacím znamením značky Westfield.

Christophe Cuvillier, CEO skupiny Unibail-Rodamco-Westfield k tomu hovorí: „Uvedenie svetovo preslávenej značky Westfield v kontinentálnej Európe prichádza v čase, keď spotrebitelia očakávajú od návštevy nákupného centra viac než len samotný nákup. Po akvizícii firmy Westfield v roku 2018 je toto uvedenie ďalším míľnikom v našej globálnej stratégii a je to zároveň v tomto odvetví historicky prvý rebranding vykonaný v takomto rozsahu “.

A dodáva ešte: „So svojou kombináciou prvotriednych predajní, reštaurácií či bistier a zábavných možností vrátane jedinečných eventov a služieb je Westfield vzorom nákupných destinácií po celom svete. Možnosť zažiť niečo nevšedné je pre spotrebiteľov ďalším dôvodom k návšteve a presne v tom je budúcnosť maloobchodu, "hovorí Christophe Cuvillier, CEO skupiny Unibail-Rodamco-Westfield“.

MYF Ryanová, CMO pre Európu a riaditeľka pre značku a strategický marketing skupiny Unibail-Rodamco-Westfield podotýka: „Značka Westfield v sebe spojí to najlepšie z lokálneho a z celosvetového. Zachováme miestnu identitu a prepojenosť s komunitou a súčasne nadviažeme na úspech iných svetových nákupných destinácií Westfield, akými sú Westfield London alebo Westfield Stratford City, tak, aby sme zážitok z návštevy pozdvihli na novú úroveň. Vystúpenie svetových hviezd populárnej hudby budú prvými z mnohých ďalších akcií a eventov, ktoré centrá svojim zákazníkom ponúknu. “

Pohodlie zákazníkov je pre značku Westfield prioritou, preto budú v centrách uvedené zákaznícke služby ako viacúčelové lounge click & services, šatne a uzamykacie skrinky, výdajné miesta online nákupov, spoty určené na refundáciu DPH, alebo napríklad nová darčeková karta Westfield. Vernostný program, ktorého súčasťou je rad ponúk, služieb aj podujatí, bude tiež rebrandované a znovu predstavené ako Westfield Club. Ďalšie inovácie centra predstaví v nasledujúcom ro­ku.

Vstupenky na hudobné vystúpenie skupiny Clean Bandit vo Westfield Chodov v Prahe sú zadarmo a v obmedzenom množstve práve k dispozícii na portáli Ticketstream tu, kde nájdete aj bližšie informácie o akcii. Pre fanúšikov je tiež pripravená súťaž o osobné stretnutie s ich hudobným idolom. V deň koncertu budú tiež spustené akcie pri jednotlivých obchodníkov v centrách, ktoré uvedenie značky Westfield odprevadí špeciálnymi ponukami, darčekmi a zážitkovými akciami.

Živé hudobné vystúpenia prebehnú vo Francúzsku, Švédsku a Českej republike. V Česku bude Westfield Chodov 26. septembra 2019 o 20.00 hod skupina Clean Bandit.

Viac informácií o spoločnosti Unibail-Rodamco-Westfield nájdete na webe www.urw.com .

Zdroj foto:

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné a značky a značkové oblečenie.