Novinka od Leedy: Leeda Rental

Novinka od Leedy: Leeda Rental

16. septembra 2019, Leeda požičovňa, spoločenské šaty, dámske šaty, kolekcie Leeda Rental

Sponzorovanej odkazy:

Leeda vymyslela pre ženy a dievčatá exkluzívnu vec. Požičovňu Leda. Pretože zdieľanie je radosť a skutočne menej je niekedy viac. Preto je tu Leeda Rental.

Poznáte to dámy tiež? "Nemám čo na seba. V čom pôjdem? Vzala by som si ich len raz… Šaty, alebo letenka? Čo keď ho stretnem? Musí mi to pristať. Nechcem mať veľa vecí, ale tie šaty s vlečkou… Raz. "Je vám to povedomé? Tiež takto riešite oblečenie? Tak to skúste tak trochu inak – z Leeda požičovňou alias Leeda Rental.

Leeda Rental

Nová služba značky Leeda, pomenovaná Leeda Rental, má oblečenie, ktoré je možné zapožičať. Je to kolekcia najmä spoločenských a svadobných šiat. Takto značka Leeda podporuje udržateľnosť módy a zdieľanie. Tak urobila značka ďalší krok správnym a eko smerom.

Modely Leeda môžete vídať nielen na červenom koberci napríklad s Aňou aj Ester Geislerovými, Jenovéfou Bokovou, Ivanou Jirešovou, Barborou Polákovou ale aj ďalšími. Sú synonymom pre minimalizmus s prepracovaným detailom, variabilitou aj luxusnými materiálmi.

Majiteľka značky Leeda

Lucie Kutálková, dizajnérka a majiteľka značky Leeda nám k tomu povedala „Niektoré modely nechávam v archíve ako vzorky ku strihom, pre potreby fotenia, skúšania a následnej zákazkovej výroby, alebo robím styling rôznym známym osobnostiam. Oblečenie potom už nebolo možné predať a zostávalo nám v ateliéri. Z môjho pohľadu nie je dôvod vlastniť oblečenie len pre jednu akciu, ak to nie je práve model, ku ktorému vás spája napríklad citová väzba. Chcela som, aby aj ostatné ženy, nielen známe osobnosti, tiež mali možnosť jednorazového zapožičania a dostalo sa im rovnakej starostlivosti vrátane odporúčaní celkového stylingu. “

A ešte dodala


„Mám veľa zákazníčok, ktoré chodia často na spoločenské akcie a kupovať zakaždým iné šaty im nedáva zmysel. Kolekciu poznajú a keď zistili, že ich obľúbený model je možné si požičať, boli nadšené. A tak šaty“ žijú „ďalej. Nie je potrebné mať veľa oblečenia, ale premýšľať nad kombináciami, mať nadčasový a kvalitný základ, ktorý sa dá kombinovať. z môjho pohľadu je to ďalšia z mnohých ciest k udržateľnosti v móde. “

Aktuálnu ponuku šiat nájdete na webových stránkach Leeda v sekcii Rental tu .

A ceny požičovného?

Pohybujú sa podľa typu, štýlu odevu od 140 do 280 €, pri zapožičaní na 3 až 5 dní. Cena požičovného zahŕňa fitting (zladenie s doplnkami), tiež odporúčanie celkového stylingu a odborné čistenie.

V originálnom interiéri obchodu v Bartolomejskej ulici v Prahe nájdete nielen limitované kolekcie dizajnérky Lucie Kutálkovej, ale aj doplnky a šperky od starostlivo vybraných, najmä lokálnych dizajnérov.

Leeda Store

  • Bartolomějská 1, Praha 1, 110 00
  • tel. + 420 775 601 185
  • Otvorené: Po-So 11–19 hod.

Ďalšie informácie nájdete na

Zdroj foto: Leeda

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a značky a značkové oblečenie.