Dva septembrové Mint Markety Brno: originálna móda aj dizajn

Dva septembrové Mint Markety Brno: originálna móda aj dizajn

5. septembra 2019, Mint Markety Brno, dve akcie, móda, módne doplnky, gastronómia, delikatesy

Sponzorovanej odkazy:

Hneď dva Mint Markety Brno prebehnú v septembri v centre Brna. Určite sa oplatí navštíviť obe akcie. Každá sa bude konať na inom mieste a obmenení budú aj predávajúci.

6. septembra 2019 na Piazettě pred Janáčkovým divadlom

V piatok 6. septembra sa pri príležitosti začiatku sezóny Národného divadla Brno premení Piazetta pred Janáčkovým divadlom na prehliadku módy, šperkov, dizajnu a delikates s názvom Mint Market Brno 38. Mint Market bude súčasťou slávnostného otváracieho koncertu, ktorý bude, rovnako ako celý Mint Market prístupný zdarma.

Mint Market Brno No. 38

21.septembra 2019 tržnica Zelený trh

O štrnásť dní neskôr, v sobotu 21. septembra, zaplní MINT Market Brno 39 pasáž aj všetky tri poschodia budovy Tržnice Brno na Kapustovom trhu.

Mint Market Brno No. 39

Čo vás čaká na oboch akciách?

  • Jedinečná, stále sa obmieňajúca ponuka originálnych a poctivo vyrábaných produktov. Zábavné nákupy v zaujímavom prostredí. Jedinečné, neopozerané darčeky.
  • Osobné stretnutie s výrobcami.
  • Dobrý pocit z nákupov ekologicky udržateľných výrobkov a podporenie lokálnej výroby.
  • Skvelá atmosféra.
  • Príjemná hudba.
  • Výborné občerstvenie.
  • Spoločenská udalosť, na ktorej určite stretnete niekoho známeho.
  • Kampaň Koniec igelitiek v Čechách, vďaka ktorej pri stánku LoveMusic získate štýlovú plátenku výmenou za vyplnenie dotazníka.
  • Vstup zadarmo a bez bariér.
  • Deti a psi sú vítaní.

To sú určite dobré dôvody, prečo sa oplatí zamieriť na Mint Markety.

Trocha histórie nikoho nezabije

História Mint Market začala v júni 2010, kedy prebehol prvý módny market pod názvom Factory Fashion Market. Od tej doby sa rozšíril najprv do Prahy a potom aj do mnohých ďalších miest po celej Českej republike. Mint Markety si kladú za cieľ podporu malého podnikania a českého dizajnu.

V kontraste s veľkými nákupnými centrami, ktoré ponúkajú továrenský tovar vyrobený kdesi v Číne a zisky z neho odchádzajú z Českej republiky k nadnárodným spoločnostiam, vytvárajú Mint Markety priestor pre malých lokálnych výrobcov, ktorí na výrobu pristupujú úplne iným štýlom. S láskou, so záujmom o ekologické aspekty výroby, bez prevážania tovaru po celej zemeguli.

Predajcovia z Mint Marketu vyrábajú svoj tovar v malých sériách, mnohokrát sa jedná o úplne jedinečné kusy. Svojim podnikaním si splnili svoj sen o tvorivú prácu, ktorá dáva zmysel. Má zmysel ich podporiť.

Zdroj foto: Mintmarket.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, módni návrhári, nápoje a drinky, pánske oblečenie a šperky a hodinky.