Kolekcia MYT značky Reebok: konvencie stranou

Kolekcia MYT značky Reebok: konvencie stranou

17. septembra 2019, Reebok, kolekcia MYT, jeseň zima 2019

Sponzorovanej odkazy:

Od undergroundových klubov po hlavné stránky magazínov oslavuje kolekcia MYT všetky tie neohrozené ženy aj mužov, ktorí sa neboja vykročiť z davu a robiť veci po svojom.

Nespútaná ambícia značky Reebok podporovať silné osobnosti v ich kreativite a sebavyjadrení bez hraníc stála pri zrode tejto rozmanitej kolekcie, určenej všetkým, ktorí posúvajú hranice možného, nesplývajú s davom a dávajú o sebe počuť.

Reebok MYT

Kampaň FW19, fotená v stíchnutých, ľudoprázdnych uliciach Londýna takzvane „po záverečnej“ spája šesť výrazných osobností v ich živelnej túžbe nebyť jednými z mnohých, vybočiť z beztvarej masy a dokázať vo svojom kreatívnom odbore prelomiť vlny. Pestrá kolekcia MYT je určená silným osobnostiam, ktoré sa neboja byť samy sebou a žiť vo svojom vlastnom rytme. Je jedno, či je vašou parketou techno z Paríža, alebo reggaeton z Čile, kolekcia MYT má niečo pre každého.

V kampani sa zišli európski top DJovia a hudobníci a vyrazili z domáceho, klubového prostredia priamo do ulíc, kde to všetko žije a kde sa rodí to podstatné na poli kreatívnej spolupráci.

Kto všetko fotil so značkou Reebok?

  • Taylah Elaine, moderátorka vyhlásených +1 parties
  • Amber Donoso, speváčka a autorka pôvodom z Čile
  • Chloëdees, moderátorka rádia NTS
  • Ruby Savage, holandská DJ
  • DJ Bambounou, parížsky techno DJ
  • Tommy Gold, promotér nočných klubov, pôvodom z Londýna

Na otázku, čo to znamená „vybočiť z radu“, zodpovedajú Ruby Savage, Amber Donoso a Chloëdees

Ruby Savage

„DJing je moja kreatívna parketa a žiadne pravidlá v ňom neexistujú. Raz si umelec, tak robíš to, čo chceš. Dôležité je porovnať si v hlave, o čo ti ide, a nastaviť si smer – proste vždy vedieť, prečo to robíš. Vedieť čo chceš povedať, čo chceš vyjadriť, a byť najlepší v tom, ako to robíš. “

Amber Donoso

„Vybočiť z radu znamená odlíšiť sa. Ja na vyjadrenie vlastnej identity rozhodne využívam osobnú štylizáciu. Milujem oblečenie a baví ma nosiť aj to športové, ale musí sa kombinovať tak, aby som v ňom vyzerala autenticky. Táto filozofia úzko súvisí s tým, čo som zač ako umelec. “

Chloëdees

„Myslím, že majú dnes chlapci a dievčatá veľa nádejí, keď na internete vidia, ako sa niekto cez noc preslávil. To ale vôbec nezodpovedá skutočnosti. Každý musí odviesť veľa práce. Mať trpezlivosť a veriť, že sa o vás dopočujú ľudia na správnych miestach a že sa nakoniec dostanete, kam tak chcete – a možno aj niekam inam, o čom ste ani nesnívali. Trpezlivosť je pri tvorbe to hlavné. “

Kolekcia MYT pre mužov aj ženy je teraz k dispozícii aj vo veľkostiach XXS a XXL. Rozmanitý výber jednotlivých kusov, ktoré je možné kombinovať do kompletného outfitu, slúži na to, aby vyzdvihovali individualitu.

Teplákové súpravy, športové podprsenky, legíny, šortky aj tričká sú zdobené brandovou grafikou a prevedené v paletách výrazných farieb, s modernými kontúrami, ktoré sa hodia kamkoľvek od fitka po klub.

Zdroj foto: Reebok

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.