Levis a Nike: kultové značky majú spoločnú limitku

Levis a Nike: kultové značky majú spoločnú limitku

15. septembra 2019, Levis, Nike, limitovaná kolekcia topánok, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

A je to tu! Spolupráca dvoch kultových značiek, ktoré si teraz pre vás pripravili spoločnú limitovanú kolekciu tenisiek, ktorú dostanete vo vybraných svetových Levis Store.

Levis a Nike sú inovátormi v personalizácii oblečení. Metóda nie je podstatná, či už ide o rukou vytvorený detail na džínsoch a teniskách, alebo zložitejšiu technológiu laserového vypaľovania a digitálnej personalizácie. Najdôležitejší je štýl. Teraz sa obe kultové značky spojili, aby vytvorili niečo výnimočné – limitovanú kolekciu Nike by Levis.

Originalita a sebavyjadrenie

Nike nám už 20 rokov umožňuje navrhovať si svoje vlastné tenisky – od látok a farieb až napríklad po šnúrky. A teraz sa k tomu ešte pripájajú materiály Levis, ktoré sú už po generácie a naprieč generáciami využívané pre vlastnú originalitu a sebavyjadrenie.

Obe značky teraz prepojili svoje technológie a výsledkom je kolekcia Levis by You, ponúkajúca rad látok a úprav Levis, a to ako kožu a denim, tak ** menčester a šerpovinu **. Ak si chcete originálne a po svojom personalizovať tenisky Air Force 1 High, Air Force 1 Low, alebo Air Max 90, môžete tak urobiť od 19. augusta na Nike.com/Levis­ByYou.

Nike by Levis

Limitovaná kolekcia Nike by Levis teda zahŕňa spomínané kultové tenisky Air Force 1 High a Air Force 1 Low, a to v exkluzívnom ružovom a indigovom odtieni. Kolekcia parádne spája niektoré z prvkov štýlu a dizajnu oboch značiek, napríklad potlač skladajúcu sa z loga Levis a symbolu Nike Swoosh, keď na pravej päte je logo Levis Red Tab.

Oboje topánky sú z originálneho denimu shrink-to-fit, ktorý sa používa na kultové džínsy Levis 501®. Dostanete ich od 26. augusta vo vybraných Levis Store po celom svete, teda mimo Prahy ich môžete mať v mnohých mestách, kam zamierite – Berlin; Londýn, Regent Street; New York, Soho; Paríž, Champs Elysees; San Francisco, Market Street; Šanghaj; Tokio a Harajuku.

Zdroj foto: Nike, Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.