Veselá móda pre štýlové slečny

Veselá móda pre štýlové slečny

27. augusta 2019, šaty, sukne, šortky, leto, dievčenská móda, KiK

Sponzorovanej odkazy:

Snáď každá mamička, ktorá má doma dcérku, vie, že sa s letom v obchodoch objavuje oblečenie plné farieb, vzorov a rôznych obrázkov. Vybrať si môžete z nespočetného množstva oblečenia, šiat, sukní, tričiek aj tielok a krátkych nohavíc. Každý rok má leto nejaký motív, ktorý práve frčí. Tento rok by som povedala, že inšpiráciou bola opäť krásna príroda a tak môžeme na oblečení v rôznych obchodoch vidieť pruhy vo farbách dúhy, plameniakmi, motýliky a rôzne ovocie. No najviac asi melón.

Do mora, alebo na priehradu

Dievčenská móda je úžasná a skvelá v tom, že má veľký výber. Takže si pre Vašu malú parádnicu môžete vyberať z mnohých kúskov, ktoré sa budú hodiť ako na prázdniny pri mori, tak na chvíle strávené u babičky na dedine, alebo napríklad na priehrade pod stanom či v karavane. Navyše toto leto jednotlivé kúsky dostanete v pastelových farbách a sú vyrobené z veľmi príjemných materiálov, ktoré sú vzdušné a pohodlné. V Kik majú samozrejme celú kolekciu, takže či už si s dcérkou vyberiete šatôčky, sukienku alebo jednoducho len šortky, určite pri akomkoľvek výbere nešliapnete vedľa.

Nákup v Kik za babku

Ja osobne do Kik chodím nakupovať detské oblečenie veľmi rada. Sama mám dievčatko a výber oblečenia na ňu je tam naozaj veľký a cenovo tam nakúpim doslova za babku. Toto leto som dcérke zaobstarala krásne šatôčky s prúžkami za 4 €, ale na výber tam boli aj ružové s obrázkami kaktusu, alebo krásne tyrkysové modré s obrázkami zebry. Kúpila som jej aj krásnu ružovú sukienku s motýlikmi a ružové tielko s rovnakým motívom, a k tomu aj obyčajné jednofarebné tričko. Tento set ma stál necelých 6 €. Pre Vás, ktoré nemusíte mať radšej iné farby, ako je ružová dostanete sukne, šortky a top v modrej farbe s motívom melónu a čerešní. Cenovo tiež za pár eur.

Dievčenské šaty pre „twiggy“ mamičky

No a mamičky, ktoré sú malé a majú postavu „twiggy“ si rovnako ako ja môžu svoj šatník doplniť dievčenskými šatami v ružovej farbe s nápisom, alebo krásne tmavo modré šaty s obrázkami kaktusu a slnečných okuliarov s gumou v páse. No a cena bola úžasná, len 6 €.

Takže ja som svoj a dcérin šatník na leto vybavila krásnymi kúskami oblečenia za pár eur. A čo vy, tiež ste si tam našli tie svoje TOP kúsky?

Zdroj: Kik

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Mischa Pavlačková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné, zľavy a výpredaje oblečenia a značky a značkové oblečenie.