Nike spúšťa v Česku nákupnú aplikáciu Nike App

Nike spúšťa v Česku nákupnú aplikáciu Nike App

25. augusta 2019, Nike, Česko, nakupovanie, mobilné nakupovanie, aplikácia Nike App

Sponzorovanej odkazy:

Spoločnosť Nike oznámila spustenie Nike App v Českej republike. Po veľkom úspechu vo Francúzsku, Nemecku, Japonsku, Taliansku, Holandsku, Španielsku, Veľkej Británii a USA dnes uvádza na trh novú technológiu v ďalších trinástich krajinách naprieč Európou.

Oddnes si teda už budete môcť nakupovať oblečenie a topánky Nike pohodlne z mobilu. Česká republika je medzi trinástimi európskymi krajinami, kde je táto aplikácia už tiež dostupná, pričom vám ponúka množstvo výhod pre členov Nikeplus.

Predovšetkým je to prednostný prístup k novým a limitovaným modelom, rezervácie v eshope alebo na predajni, obsah od svetových športovcov a návrhárov či exkluzívne pozvánky na akcie atď.

Nike Fit

Počas roka by mala ponúknuť aj revolučné Nike Fit, skenovacie rozhranie, ktoré bude presne vedieť, akú veľkosť topánok potrebujete a vďaka ktorému zakúpite tú správnu veľkosť.

Nike Fit možno použiť v domácom prostredí pomocou fotoaparátu v telefóne alebo v predajni. V predajniach sa na meranie využíva špeciálne vyvinutá podložka, ktorá umožní obchodníkom odporučiť zákazníkovi tú najvhodnejšiu možnú obuv zo sortimentu Nike.

App at Retail

Ešte väčší zážitok z nakupovania prinesie aj ďalšia funkcia App at Retail, ktorá kombinuje digitálne aj fyzické dáta a poskytne maximálne personalizované služby zákazníkom v obchodoch Nike.

Je určená pre predajne a je výsledkom celoročného výskumu, ktorý vyústil do vytvorenia dokonalého spoločníka pre členov Nikeplus. Kombinujúce digitálne a fyzické dáta, poskytujú personalizované služby zákazníkom, špeciálne produkty a odporúčania, kedykoľvek sú na návšteve v predajni Nike.

"V Nike sa usilujeme o budovanie pevných vzťahov so svojimi členmi a zároveň miešame skúsenosti fyzického a digitálneho nákupného prostredia. Aplikácia Nike prináša nový spôsob nakupovania a pomáha fanúšikom zblížiť sa so značkou viac ako kedykoľvek predtým. Vďaka tejto aplikácii sú všetky naše skúsenosti poskytované miliónom spotrebiteľov už v ďalších trinástich krajinách Európy, "* hovorí Joris van Rooy, viceprezident a generálny riaditeľ Nike Direct EMEA.

Aktuálne aplikácia Nike obsahuje tieto funkcie

  • Nikeplus Unlocks – To najlepšie z Nike pre každého člena Nikeplus. Topánky, o ktorých si myslíme, že by ste ich mohli chcieť, pre vás rezervujeme ešte pred dňom začatia predaja. Exkluzívne obchod s výrobkami, ktoré inde nenájdete. Osobné pozvánky na akcie a podujatia pre všetkých členov.
  • Behind the Scenes – Interný obsah priamo od najväčších svetových atlétov a návrhárov Nike.
  • Your Personal Store – Špecializovaný obchod Nike prispôsobený len a len vám, vrátane rýchleho vybavenia a dopravy zdarma.
  • Reserved for you – Možnosť zabezpečiť, aby ste mali vami požadovaný produkt rezervovaný v správnej veľkosti a aby vám tak neunikol.
  • Restocks – Niekedy sa vypredané produkty vracajú do skladu v malom množstve. Používatelia, ktorí sa ich pokúsili kúpiť v prvom kole, získavajú prioritný prístup k nákupu novo naskladnených ku­sov.
  • Early access – Náhľad nových a limitovaných produktov, ktoré nemožno nájsť na iných kanáloch Nike.
  • Special events – Pozvánky na exkluzívne zážitky a nakupovanie v obchodoch po celom meste.
  • Latest Trends – Tipy k jednotlivým sezónam, ktoré obsahujú rady od popredných svetových štylistov, a tipy, ako nosiť vaše obľúbené produkty Nike.
  • Birthday present: Všetci členovia, ktorí získavajú emailové novinky od Nike, dostanú na začiatku svojho narodeninového mesiaca 25% zľavu na sortiment v Nike App.

Nike App je dostupná od 15.8. 2019. Pre používateľov iOS v Apple Store tu a pre užívateľov Android v obchode Google Play tu .

Zdroj foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné, technika a značky a značkové oblečenie.