Reebok s raperkou Cardi B.

Reebok s raperkou Cardi B.

26. augusta 2019, Reebok, Cardi B., kampaň, raperka, športové oblečenie, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Svetoznáma značka športového oblečenia a obuvi Reebok pokračuje vo svojej globálnej kampani s názvom „Sport the Unexpected“, ktorá zaujala svojím originálnym a neúctivým poňatím. Jej najnovším počinom je klip pomenovaný „Nails“, v ktorom hlavnú úlohu stvárnila medzinárodná ikona raperka Cardi B a, ako už názov môže napovedať, tiež nechty.

V salóne krásy

Celý videoklip, ktorý má celkom 60 sekúnd, začína zdanlivo bežným rozhovorom Cardi B. v kozmetickom salóne s ďalšou zákazníčkou. Potom sa však začnú diať veci, keď raperke začnú neuveriteľne rásť zdobené nechty a s touto nevšednou manikúrou sa celý klip posúva do ríše nadprirodzena. Na počesť samotného klipu bol potom Reebokom vytvorený aj imaginárny prípravok „Nailed It“ určený práve pre extrémny rast nechtov. * „Pri spolupráci s Cardi na klipe“ Nails "sme chceli zachytiť okamih, ktorý by bol pre Cardi typický a zároveň boril konvencie a ponúkol niečo viac ako len celebritu v obvyklej úlohe. Šli sme na to inak a zasadili sme ju do typickej každodennej situácie, ktorá sa neočakávane zmení a do svetla reflektorov úplne jedinečným spôsobom postaví ikonické tenisky Reebok Club C, "* vysvetľuje téma klipu, natočeného uznávaným režisérom Andreasom Nilssonom, Inga Stenty, riaditeľka marketingu Reebok .

Kráľovna tenisiek

Okrem Cardi B a neuveriteľnej manikúry hrajú v klipe „Nails“ dôležitú úlohu aj tenisky Reebok Classic Club C Vintage. Uvedené na trh boli už v 80. rokoch 20. storočia a v dnešných dňoch sú považované už za ikony, ktoré presahujú generácie, pohlavie, subkultúry i spoločenské triedy. Svoje miesto si našli aj v botníkoch celebrít, vrátane samotnej originálnej raperky. „Kampaň“ Sport the Unexpected "oslavuje osobnosti, ktoré idú za svojím, sú odvážne, riskujú a utvárajú tak našu kultúru – osobnosti, ktoré môžu byť akékoľvek, len nie predvídateľné. Nedokázali sme si predstaviť osobnosť, ktorá by toto posolstvo dokázala stelesniť lepšie ako Cardi B, "uviedla Inga Stenta.

Foto: Reebok

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a topánky, obuv.