Zebrované či leopardie plavky? Sú trendy i v roku 2011!

Zebrované či leopardie plavky? Sú trendy i v roku 2011!

16. júna 2011, rebrované, leopardie, plavky, bikiny, monokiny, jednodielne, dvojdielne, trendy, leto 2011

Sponzorovanej odkazy:

Zvieracie vzory sa stále držia na popredných priečkach pomyselných rebríčkov najväčších trendov. Objavili sa už snáď na všetkom, na čom sa objaviť mohli a ani dámske plavky nie sú výnimkou. Zebrovanú aj leopardiu potlač môžeme vidieť na všetkých možných typoch a strihoch plaviek. Polemizovať o tom, ktorý z týchto dvoch vzorov je viac trendy, by trvalo hodiny a možno by sa rovnako nedospelo k výsledku. Takže by som to zhrnula – oba vzory sú v lete 2011 horúcimi trendmi a vy sa v nich tak môžete smelo ukázať na plážach a kúpaliskách.

Hodí sa k mojej postave?

Pokiaľ vás trápi práve táto otázka, mám pre vás dobrú správu. Leopardí aj zebrovaný vzor sa hodí snáď ku každému typu postavy, oveľa dôležitejšie ako samotná potlač, je totiž správny strih, čo platí u všetkých plaviek. Ak sa totiž plánujete v plavkách kúpať a pohybovať, musia vám naozaj perfektne padnúť – to je základ úspechu. Článkov o tom, aké plavky sú pre rôzne typy postáv vhodné, už bola napísaná kopa. Zameriam sa preto len na tie, s už spomínanými vzormi. Pre dámy, ktoré nie sú obdarené bujným poprsím, sa hodia veľké a výrazné vzory. Čo sa strihu týka, jasnou jednotkou sú push-up podprsenky alebo tie v tvare trojuholníka. Ak je naopak vaše poprsie väčšie, stavte na menšie vzory a vystuženú podprsenku. Na horný diel bez ramienok radšej zabudnite – nemusel by totiž držať na svojom mieste.

Jednodielne, dvojdielne, bikiny, či monokiny?

Ktorý strih dámskych plaviek tento rok najviac letí? Klasickými bikinami nič nepokazíte, rozhodnúť sa však môžete aj pre už spomínanú variantu s podprsenkou bez ramienok. Ak však chcete byť hviezdou pláže, oblečte si supertrendy monokiny. Na módnom výslní sú už niekoľko sezón, ale ak stále tápate – jedná sa o jednodielne plavky s niekoľkými prestrihmi, napríklad na bokoch. Ako správne tušíte, nehodia sa pre každého a ak vás trápia prebytočné kilá, radšej sa zamerajte na iný strih. Pre štíhle dámy sú ale ako stvorené a zaručia vám post plážové bohyne.

Doplnky aj k plavkám

Ani pri vode by sme nemali zabúdať na doplnky. Pred rozžeravenými lúčmi slnka nás ochránia slnečné okuliare aj trendy slamený klobúk. Leopardím plavkám dodá šmrnc niekoľko náramkov v hnedej, béžovej alebo zlatej farbe, zebrované oživí aj náhrdelník v safari štýle. Obujte si ešte pohodlné žabky a môžete vyraziť!

Zdroje: www.forplaycatalog.com, www.karmaloop.com, www.i-moda.cz , Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii plavky.