Slnečné okuliare Cartier jeseň a zima 2019

Slnečné okuliare Cartier jeseň a zima 2019

18. augusta 2019, slnečné okuliare, Cartier, nová kolekcia, kolekcia jeseň - zima 2019

Sponzorovanej odkazy:

Cartier má dlhoročnú tradíciu vo výrobe luxusných doplnkov, medzi ktoré patria okrem iného výroba slnečných a dioptrických okuliarov. Okuliare Cartier sú drahocenným šperkom, určeným pre tých najnáročnejších klientov. Kolekcia na jeseň a zimu je toho dôkazom.

Nová kolekcia slnečných okuliarov Cartier je nadčasová a zároveň inovatívna a dizajnovo vycibrená. Ponúka dokonalú bodku každého looku. Charakteristické tvary Cartier sa odrážajú v každom kúsku. Pre jeseň-zimu 2019 hlavnými piliermi kolekcie sú rady slnečných okuliarov Santos de Cartier, Panthera de Cartier a Premiere de Cartier.

okuliare z radu Santos de Cartierokuliare z radu Santos de Cartier

Santos de Cartier

Model okuliarov odhaľuje odvážne a mužské proporcie, ktoré sú jasne zreteľné v tvare rámov vyjadrujúcich silnú mužnú rozhodnosť predovšetkým pri modely z titánu. Každý kus je obohatený kovovými skrutkami inšpirovanými nitmi lietadiel, ktoré sa objavujú aj na kultových hodinkách Santos. Sú to nezameniteľné detaily, ktoré dávajú autentický a jasne rozpoznateľný pohľad na klasické pilotné a obdĺžnikové tvary.

model z radu Panthera de Cartiermodel z radu Panthera de Cartier

Panthera de Cartier

Tento rad je ozdobený rafinovaným až sochárskym nádychom panter hláv inšpirovaných šperkárskou kolekciou domu Cartier. Slnečné okuliare sú zdobené ručne lakovanými povrchovými úpravami pripomínajúcimi ónyx používaný pre panterove škvrny. Kovové rámy so sklami rôznych farieb sú rafinovane elegantné a luxusné zároveň.

model slnečných okuliarov radu Premiere de Cartiermodel slnečných okuliarov radu Premiere de Cartier

Premiere de Cartier

Pripomínajú prvé okuliare, ktoré uviedol Cartier v roku 1983, zafarbené jesennými odtieňmi vyjadrujú eleganciu a osobitosť. Starostlivá ručná výroba kombinuje motív Godron a Cartierov symbol C na každom modeli. Kolekcia Premiere de Cartier symbolizuje výrobnú dokonalosť šperkárskeho domu v spôsobe spracovania ušľachtilých materiálov.

Všetky rady novej kolekcie Cartier a ich modely prichádzajú v širokej škále prírodných tónov, vďaka ktorým je každý kus jedinečný. V dokonalej rovnováhe medzi tradíciou a modernosťou odráža celá kolekcia jemnosť a citlivosť v kombinácii s remeselnou a kreatívnou inováciou.

Zdroj foto: Cartier

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky a slnečné okuliare.