Reebok x Victoria Beckham: kolekcia Fall Winter 19

Reebok x Victoria Beckham: kolekcia Fall Winter 19

12. augusta 2019, Reebok, Victoria Beckham, kolekcia Fall Winter 19, dámske športové oblečenie, unisex oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Spoločnosť Reebok, výrobca celosvetovo rozšírených produktov pre fitness a voľnočasové aktivity, uvádza na trh druhú kolekciu vytvorenú v spolupráci s Victoriou Beckham. Nová kolekcia nadväzuje a ďalej rozvíja sortiment vysoko kvalitného športového oblečenia debutového radu s otvorenou inšpiráciou každodenným silovým tréningom samotnej návrhárky a jej dlhoročnou skúsenosťou profesionálnej tanečnice.

Kolekcia obsahuje široký výber oblečenia, obuvi a doplnkov výlučne pre ženy aj v štýle unisex s premyslene zakomponovanými dômyselnými praktickými prvkami pre vysoký výkon, čo je výsledkom spoločného zámeru Victorie Beckham a spoločnosti Reebok – snúbiť praktickosť s eleganciou. Niektoré kusy vrchného oblečenia firmy v štýle unisex majú streetwearový nádych a dopĺňajú sa s delikátnejšími časťami odevov ako sú pevné podprsenky, nohavičky, alebo topy s odhalenými ramenami.

Zásadným vplyvom na kolekciu Reebok x Victoria Beckham bol Londýn a jeho subkultúra mestskej mládeže. Odolné materiály v palete módnych farieb kombinujú neónové a prírodné tóny s khaki a navy odtieňmi. Vrchné časti odevov ako vetrovky, mikiny ku krku, alebo zimné bundy cez hlavu majú výraznú grafiku a branding v duchu práve takých prvkov z rokov osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych. Pri zemi kolekciu istí obuv v dynamickej palete farieb od khaki a čiernej cez neónovo žltú po navy modrú, ktoré dávajú vyniknúť charakteristickému tvaru deväťdesiatych rokov inšpirovaného modelu Bolton Sock.

Victora k tomu hovorí: „Každý kus som navrhovala tak, aby sa tí, ktorí ich budú nosiť, cítili presne vo svojom štýle a pri tom nemuseli ustupovať zo svojich nárokov na praktickosť a špičkový výkon. Vďaka cvičeniu som silná a sebavedomá a v rovnakom duchu je pojatá celá naša kolekcia. “

Kelly Hibler, generálny riaditeľ divízie Reebok Classics, ku kolekcii podotýka: „Sme nesmierne radi, že sme s Victoriou pripravili ďalšiu kolekciu, ktorá samozrejme stavia na popularite a úspechu pôvodnej kolekcii. Naším spoločným cieľom je ponúknuť zákazníkom istotu, že sa na nás môžu spoľahnúť a že im dodávame silu vo všetkých ohľadoch ich života. Preto sa aj naďalej snažíme o starostlivo vyváženú kombináciu sýtej elegancie a vysokého športového výkonu. “

Kolekciu Reebok x Victoria Beckham Fall Winter 19 predstavuje vizuálnu kampaň kreatívne stvárnenú fotografom Mariom Sorrentim a stylistom Alastair McKimmem. Prvé produkty kolekcie Reebok x Victoria Beckham FW19 sú k dispozícii na webe Reebok.com/Vic­toriaBeckham a u popredných predajcov po celom svete.

Kampaňové video ku kolekcii

Zdroj foto: Reebook

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.