Puma a značka Rhude: minimum na maximum

Puma a značka Rhude: minimum na maximum

26. júla 2019, Puma, Rhude, unisex kolekcia, streetswear oblečenia, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Puma a značka Rhude, založená v roku 2015 návrhárom Rhuigim Villaseñorom, spojili sily a spoločne predstavujú novú a originálnu unisex kolekciu. Je na maximum minimalistická.

Značka Rhude presadzuje nový prístup k móde a minimalistickú estetiku, ktorú kombinuje so streetovou módou. Rhugi Villasenor pre svoju prvú spoluprácu so značkou Puma zvolil ikonické produkty Puma, ktoré obohatil svojím nezameniteľným rukopisom, nevšednými vzormi aj farbami.

Puma Cell Alien Rhude

Puma Cell Alien Rhude

"Vďaka tomu, že som do USA emigroval až pred nástupom na strednú školu, vnímam aspekty značky iným spôsobom než mnohí iní americkí návrhári. Logo môže mať samo o sebe veľkú silu a váhu. Skutočnosť, že môžem spojiť svoj brand s práve tak silnou značkou, ako je PUMA, je pre mňa jedným zo splnených snov, "vysvetľuje zakladateľ značky Rhuigi Villaseñor.

Puma Cell Aliteration

Puma Cell Aliteration

Puma Rhude

V celej kolekcii oblečenia aj topánok je zjavný minimalistický prístup a cit pre jemnú farebnú kombináciu. Tmavé farby sú kombinované s krémovými tónmi a s výrazným mentolovým detailom. Kolekcia obsahuje kabáty, tričká, nohavice a hneď niekoľko kultových siluet topánok Puma. Tenisky Puma Cell Alien Rhude inšpirované deväťdesiatymi rokmi prichádzajú v tmavej farbe s koženými detailmi a s mohutnou krémovou podrážkou.

Puma Rhude streetswear unisex oblečenie

Puma Rhude streetswear unisex oblečenie

Kolekcia ale zahŕňa aj obľúbený typ tenisiek Puma Aliteration Rhude v jemných béžových tónoch a členkové Puma Basket'68 OG Mid Rhude so striebornými detailmi na boku topánky. Táto unikátna a nezameniteľná spolupráca značiek prináša aj retrom inšpirované Puma Palace Guard Rhude v sivej variante.

Vybrané tenisky a produkty z novej kolekcie budú dostupné koncom augusta a v septembri 2019 u predajcov Queens a Footshop.

Aktuálne môžete vyberať Puma Cell na Queens tu a Puma Rhude bude doplňovaný tu .

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.