Limitovaná edícia kufrov Rimowa a Alex Israel

Limitovaná edícia kufrov Rimowa a Alex Israel

17. júna 2019, limitovaná edícia, kufre, Rimowa, Alex Israel

Sponzorovanej odkazy:

Vychádzajúci z farebnej palety jeho súčasných malieb, losangeleský umelec Alex Israel vytvoril nový dizajn limitovanej edície kufrov Rimowa Original vo farbách evokujúcich západ slnka v LA

Jeho charakteristická tvorba prelínajúcich sa farieb bola za použitia inovatívnych polygrafických techník prenesená na hliník. Táto unikátna spolupráca dala vzniknúť jedinečnej kolekcii kufrov v dvoch prevedeniach s dúhovou škálou žiarivých farieb.

Zladené do detailu

Originálny dizajn dopĺňajú v tóne ladiace kolieska, kožené cestovné visačky s farebným profilom umelca a exkluzívny rad nálepiek na kufor s ilustráciami ikonických miest LA a diel Alexa Izraela. Interiér kufra zdobí čierna podšívka s monogramami.

"Pri tvorbe dizajnu kufrov som si položil jednoduchú otázku: Ako by som chcel, aby vyzeral kufor, ktorý si ponesiem na letisku v Los Angeles? Často lietam a práve obloha nad LA je tým, na čo sa tak rád pozerám, "hovorí Alex Israel.

"Sme veľmi radi, že sme spojili sily s Alexom Israel, jedným z najzaujímavejších svetových umelcov, a mohli predstaviť, trúfam si povedať, najlepšie skonštruovaný kufor, ktorý sme kedy vytvorili. Ide o unikátny počin ako pre Alexa, tak pre značku Rimowa, oslavujúci dokonalú estetiku a ducha Los Angeles, centra americkej kultúry, "dopĺňa Alexandre Arnault, Ceo Riowa.

K dispozícii sú tieto šik kúsky z limitky v butiku Rimowa, Parížska 26, Praha 1 za cenu 2.228 €, a tiež na Rimowa.com.

Zdroj foto: Rimowa

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné.