Dámske i pánske značkové peňaženky

Dámske i pánske značkové peňaženky

9. júna 2011, pánske značkové peňaženky, dámske značkové peňaženky, peňaženky Hugo Boss, peňaženky Armani, peňaženky Chanelle, peňaženky Coccinelle, peňaženky Louis Vuitton, peňaženky Cavalli

Sponzorovanej odkazy:

Investovať do kvalitnej koženej kabelky alebo peňaženky sa oplatí. Ak zvolíme neutrálne klasický design a kvalitné spracovanie, odmenou nám bude nadčasový praktický kúsok, ktorý len tak za niečo nevymeníme.

Dámske značkové peňaženky sa často kombinujú s kabelkami rovnakej značky a pánske značkové peňaženky zase s taškami rovnakej značky. Mnohí z nás si radi kupujú celé komplety od jednej značky – napríklad kabelku, peňaženku a opasok alebo šatku. Často to taktiež býva investícia, ktorá sa naozaj oplatí. Jedná sa o vysoko kvalitný, detailne prepracovaný tovar s fashion prvkami prebiehajúcej sezóny.

Dobrou ukážkou môžu byť dámske peňaženky Chanel z kolekcie jar / leto 2011. Majú stále rovnaký design ako v predchádzajúcich sezónach (s nepatrnými obmenami), ale podľa posledných trendov ich zdobia výraznejšie farby, a to najmä pastelové odtiene.

Farby a materiály tiež obmieňa značka Roberto Cavalli. Do kolekcie sú zaradené aj peňaženky z textilu, taktiež výraznejších farieb. Peňaženky Cavalli budú vždy originálnym doplnkom.

Dámske a pánske peňaženky Gucci

Značka Gucci patrí medzi najluxusnejšie značky na svete. Tašky a peňaženky zdobia prevažne typické ornamenty dvoch písmen G a trikolóra farieb zelená, červená, zelená. Medzi najobľúbenejší kožený tovar tejto značky patria modely v béžovej, prípadne v bielej farbe.

Z pánskych peňaženiek sú veľmi obľúbené čierne jednoduché, ale zato exkluzívne varianty.

Podobným dizajnom, ale lacnejším prevedením disponujú tiež peňaženky Guess. Spoločným prvkom je najmä použitie písmena G ako symbolického prvku a tiež časté použitie hnedej a béžovej farby.

Klasické pánske peňaženky Hugo Boss a Armani

Úplnu klasiku symbolizujú peňaženky značky Hugo Boss. Tieto peňaženky sú veľmi vhodným doplnkom business módy.

Rovnako jednoduchý nadčasový design nájdeme aj na pultoch butikov Giorgio Armani / Armani Exchange. Peňaženky Armani symbolizujú ležérny, ale napriek tomu luxusný štýl.

Z dámskych peňaženiek držia čisté dizajnové spracovanie peňaženky Coccinelle.

Velikán luxusnej módy Louis Vuitton – dámske peňaženky

Na záver nemožno nespomenúť peňaženky Louis Vuitton. V obľube stúpajú kožené peňaženky červenej a čiernej farby a úspech tiež oslavuje punková kolekcia, ktorá hýri farbami.

Zdroj: www.forzieri.com, www.polyvore.com , www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii doplnky.