V znamení ženskosti

V znamení ženskosti

8. júna 2019, Nová kolekcia, módna návrhárka, Kateřina Geislerová, kolekcia jar a leto 2019, dámska móda

Sponzorovanej odkazy:

Nová kolekcia módnej návrhárky Kateřiny Geislerovej má hravú formu ľahkosti a prirodzenej elegancie, ktorá vyzdvihuje ženskosť.

Úspešná módna návrhárka Kateřina Geislerová vytvára svoje modely priamo na figurínach, pričom vždy dbá na to, aby každý model jedinečne kopíroval a vo svojich líniách vyzdvihoval ženské krivky.

Kolekcia pre jar a leto 2019

Táto kolekcia tak má rýdzo ženský nádych, farebnú hravosť a eleganciu s akousi noblesou. Všetky strihy, vzory látok aj výber žiarivých farieb vypovedajú o celkovom poňatí a nálade kolekcie, v ktorej sa premieta radosť, ľahkosť a pohodlie. Výrazné farby a zaujímavé pestrofarebné kombinácie sa v kolekcii jemne prelínajú s prirodzenými tónmi, ktoré majú ľahkosť a glanc. Jemnosť dopĺňajú sýte farby, ako je ohnivá červená, alebo nebesky modrá a jej nuansy.

Tiež hra modrej akoby medzi oblohou a morom, alebo krásna nevinná biela sa odráža v modeloch novej kolekcie návrhárky. Nájdete v nej splývavé nohavice, voľné košele a hodvábne šaty. Vysoký nádych ženskosti definujú čipka a jej elegantné aj romantické formy.

Inšpirácia zo života

Kateřina Geislerová inšpiráciu pre každú kolekciu nachádza v každodennosti. V obyčajnom ľudskom živote každého dňa – na ulici, na nákupoch, v doprave, doma, v kine, alebo pri káve v kaviarni.

Módna návrhárka de facto stále kdekoľvek a kedykoľvek zbiera inšpiráciu na svoje kúsky tým, že sa pozerá sa na svet okolo seba. Pozoruje detaily, kompozície, intuitívne vníma nálady, súhry či nesúlad farieb.

Svoje modely tiež nosí, aby si overila, či sú nositeľné a prinesú ženám radosť. A to ako na českom, tak na francúzskom trhu, čo sú destinácie kam jej modely najviac smerujú. Ako sama Kateřina hovorí: „neašpirujem na to, aby moje modely boli vystavované v múzeách. Želám si, aby boli s radosťou nosené. “

Jej kúsky dostanete v Showroome Kateřina Geislerová, V Kotcích 2, Praha 1, Uhoľný Trh.

Zdroj foto: Kateřina Geislerová

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.