Privítajte pekné počasie v nových šatách!

Privítajte pekné počasie v nových šatách!

2. júna 2019,

Sponzorovanej odkazy:

Leto a šaty spolu tvoria dokonalé kombo, ktorého sa väčšina z nás nestihne počas tých niekoľkých mesiacov nabažiť. Začnite si preto túto nerozlučnú dvojicu užívať už teraz a pozdravte prichádzajúce teplé dni v nových trendových šatách! A ak túžite po niečom, čo bude skutočne extra, zabehnite na obhliadku obchodu Nila, kde zoženiete krásne, a navyše udržateľné kúsky od značiek z celého sveta, ktoré majú navyše svoj príbeh.

Ponorte sa do vzorov

Kým zimný šatník často ladíme do tmavých a jednoliatych tónov, jar a leto dávajú priestor k výraznejším kreáciám. Nebojte sa preto vyskúšať tento rok výrazné farby a pestré vzory! Studnicou inšpirácie vám môže byť napríklad značka Zen Ethic, ktorá ponúka bavlnené šaty v lichotivých ženských strihoch. Okrem kvalitného spracovania vás poteší kvetinovými, alebo ikatovými vzormi pre dlhé letné večery, ale aj svojím férovým prístupom k zamestnancom.

Do práce aj na párty

Šaty s etikou a ekológiou v srdci môžu mať mnoho podôb a určite si ich nepredstavujte iba ako voľné, bohémske oblečenie. Naopak, pôsobiť môžu aj elegantne a nie je tak problém sa do „férovéj“ módy obliecť, aj ak sa chystáte na pracovnú schôdzku, alebo na svadbu. Dôkazom môže byť napríklad ponuka People Tree. Táto britská značka patrí k priekopníkom udržateľnej módy a už viac ako štvrť storočia spolupracuje s robotníkmi a farmármi z celého sveta a zabezpečuje im férové podmienky.

Žensky a osobito

O tom, že aj udržateľná móda môže byť neprehliadnuteľná, zaujímavá a prepracovaná do posledného detailu vás presvedčí napríklad nemecká značka Lanius. Jej štýl môžeme definovať ako osobitý a ženský, kedy jednoduchými strihmi perfektne podčiarkuje dámske krivky. Poznávacím znamením laniusu sú kvalitné materiály a sýte farby, ktoré budú krásne korešpondovať s letným obdobím.

Foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.