Leto prichádza! Toto je 7 top značiek slnečných okuliarov, ktoré by ste mali začať nosiť

Leto prichádza! Toto je 7 top značiek slnečných okuliarov, ktoré by ste mali začať nosiť

24. mája 2019,

Jar je už v plnom prúde, čo nevidieť je tu leto. To často prináša horúce dni plné ostrých slnečných lúčov, preto mnoho z nás hľadá účinnú ochranu očí. Ak sa snažíte nájsť okuliare, ktoré budú dokonale chrániť váš zrak a zároveň budú jedinečným módnym doplnkom, ponúkame vám výber 7 top luxusných značiek, do ktorých sa tento rok určite oplatí investovať.

1. Fendi

Svetoznáma talianska módna značka, ktorá vyrába kvalitné doplnky už viac ako 90 rokov. Medzi unikátnymi výrobkami nájdete aj štýlové okuliare. Slnečné okuliare Fendi sa vyrábajú z kvalitných a drahých materiálov, ako napríklad perly. Ak rozmýšľate nad kúpou unikátnych Fendi, na Slovensku si ich môžete zadovážiť za približne 150–550 eur.

V rámci produktovej línie nás zaujali napríklad tieto oversized štýlovky s výrazným zdobením.

Fendi CAN EYE FF 0259/S 2O5–53

2. Miu Miu

Miu Miu patrí medzi mladšie módne značka a je plne vlastnená spoločnosťou Prada. Bola založená v roku 1993 v Taliansku a jej dizajnové kúsky sú naozaj veľmi originálne. Okuliare od Miu Miu sú veľmi nápadné až výstredné, preto sú vhodné hlavne pre extravagantné ženy.

Ak hľadáte práve takéto okuliare, v produktovej línii tejto značky si určite vyberiete. Nám padli do oka tieto zaujímavé okrúhle štýlovky so zaujímavým zdobením a unikátnymi postranicami. Na Slovensku sa pohybujú ceny za Miu Miu od 180 – 300 eur.

3. Christian Dior

Svetoznámu značku založil Christian Dior už v roku 1946. Módna značka Dior vznikla vo Francúzsku a ponúka rozličné fashion doplnky, kabelky, topánky, parfémy, kožené výrobky, kozmetiku, okuliare i štýlové oblečenie.

Dior ponúka rozličné unikátne štýlovky a v slovenských optikách ich nájdete v cenovom rozpätí od 200–650 eur. Ak preferujete slnečné okuliare pilotky, ale hľadáte niečo naozaj originálne, tieto Dior SPLIT by mohli byť pre vás to pravé.

Dior SPLIT2 010

4. Maybach

Ak vás nebavia klasické mainstreamové módne značky a hľadáte ozajstný luxus, mali by ste zbystriť pozornosť. Spoločnosť Maybach je síce hlavne známa ako automobilka, ktorá vyrába prémiové automobily, ponúka však aj iné exkluzívne produkty.

Jedným z nich sú top luxusné slnečné okuliare. Ich cena je oveľa vyššia, ako sme zvyknutí, pretože sa vyrábajú z drahých materiálov ako napríklad byvolí roh, jemné drevo, koža, titán, 18-karátové zlato a diamanty. Za Maybachy zaplatíte od 800–50 000 eur. Ponúkajú ich však len vybrané optiky, na Slovensku a Čechách napríklad DUOS.

Maybach THE PAPILLON I Z06

5. Gucci

Gucci patrí medzi najvplyvnejšie a zároveň najstaršie značky fashion sveta. Bola založená už v roku 1921 módnym géniom Gucciom Gucci. Značka sa spočiatku zameriavala len na výrobu kvalitných kožených výrobkov, postupne však rozšírila svoje pôsobenie a v súčasnosti sa špecializuje na fashion doplnky a kožené výrobky. Ak si chcete zaobstarať slnečné okuliare, zaplatíte od 150–1000 eur.

Gucci GG 0036S 005

6. DITA

DITA je americká značka, ktorá je relatívne mladá. Za posledných 20 rokov pôsobenia si stihla podmaniť veľké množstvo zákazníkov po celom svete. Štýlovky od DITA sú veľmi unikátne, niektoré dokonca až výstredné.

Zaujímavosťou je, že logo na okuliaroch je len veľmi nenápadnou súčasťou. Majitelia totiž chceli docieliť to, aby ľudia nerozoznali ich okuliare podľa loga, ale podľa veľmi jedinečného dizajnu. Posúďte sami, či sa im to podarilo. My odporúčame krásne cat-eye štýlovky od DITA. Iné modely sa pohybujú od 350–1000 eur.

DITA NIGHTBIRD ONE 02

7. Jimmy Choo


Tento fashion brand je relatívne mladý. Vznikol v roku 1996 vo svetovej metropole – Londýne. V súčasnosti značka prináša do fashion sveta rôzne módne doplnky a medzi nimi nechýbajú ani jedinečné okuliare. Jimmy Choo bol spočiatku skôr populárny v Spojenom kráľovstve – značku nosila aj samotná princezná Diana. Svetový úspech Jimmy dorazil až po tom, ako sa brand objavil v kultovom seriáli Sex v meste.

Tento rok sú hot novinkou jednoliate rámy a v rámci produktovej línie Jimmy Choo nájdete niekoľko veľmi zaujímavých modelov. Štýlovky od Jimmy Choo nájdete od 170–550 eur.

Jimmy Choo SIRYN/S 807

Autorom článku je Inzercia. Článok nájdete v kategórii slnečné okuliare.