Cesta Bena Cristovaa s pumou

Cesta Bena Cristovaa s pumou

25. mája 2019, Puma, Ben Cristovao, kolekcia Puma, značka Puma

Sponzorovanej odkazy:

Hudobný videoklip k Benovmu novému singlu Aleiaio (čítané Ale ja jo) je tu! Video inšpirované značkou Puma vás zavedie do slnečného Ria de Janeira.

Málokto vie, že Ben sa nevenuje len umeleckej kariére, ale je aj držiteľom modrého pásu v brazílskom športe jiu-jitsu. Tento bojový šport je aj hlavnou témou celého klipu.

Cesta

Video inšpirované hodnotami značky Puma sleduje Benovu cestu do slnečného Ria de Janeira, kde sa stretáva s uznávaným majstrom jiu-jitsu Antonio Alvesom. Ben pod jeho vedením zdokonaľuje počas rôznych netradičných výziev svoje umenie jiu-jitsu.

Karate Kid

Celý príbeh trochu pripomína dnes už kultový film Karate Kid. Ben sa chce, rovnako ako hlavný hrdina vo filme, dostať na vrchol a získať uznanie majstra. Skladá úlohy a plní výzvy, počas ktorých zisťuje, že šport nie je len o tvrdej drine a snahe posúvať sa ďalej, ale aj o zábave a čistej radosti z pohybu. A to presne zodpovedá aj hodnotám značky Puma.

Známy a odhalený

Za novým singlom stojí celý rad známych mien. Hudobná časť videoklipu, ktorého umelecký koncept pripravila agentúra High &, zaistil Benov dlhoročný kamarát kanadský producent Osama Verse-Atila Hussain. Text piesne napísal samotný Ben. Video má na svedomí režisér Piotr Matejkowski a produkciu zabezpečila spoločnosť OTO films.

Nielen hudba, ale aj fotky

Ďalšia fáza úspešnej spolupráce Bena a značky Puma prináša nielen hudobný videoklip k singlu Aleiaio, ale aj sériu fotografií od poľského fotografa Karola Grygoruk, na ktorých Ben oblieka produkty z aktuálnej kolekcie Puma.

Sledujte

  • Pre viac inšpirácie a radosti zo športu sledujte @PUMA Facebook a IG @BennyCristo.
  • Na klip sa môžete pozrieť tu

Značka Puma

Puma je jednou z popredných svetových športových spoločností, ktorá navrhuje, vyvíja, predáva a propaguje obuv, odevy a doplnky. Za viac ako 70 rokov existencie sa Pume podarilo vytvoriť tradíciu výroby a dizajnu rýchlych výrobkov pre tých najrýchlejších športovcov na planéte. Ponúka lifestylové produkty inšpirované športom s dôrazom na výkon v takých kategóriách, ako je futbal, beh, fitness, basketbal, golf a motošport.

Vďaka radu vzrušujúcich spoluprác s renomovanými návrhárskymi značkami ovplyvňuje a inšpiruje nielen streetovú kultúru ale aj celý módny svet. Skupina Puma vlastnej značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex, pričom dodáva svoje výrobky do viac ako 120 štátov a zamestnáva celosvetovo viac ako 13 000 ľudí. Svoje ústredie má v nemeckom Herzogenaurachu.

Zdroj foto: pre Puma Karol Grygoruk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.