Bella Hadid hviezdou kampane Bvlgari B.Zero1

Bella Hadid hviezdou kampane Bvlgari B.Zero1

16. mája 2019, Bella Hadid, ambassadorka, kampaň, Bvlgari, Bvlgari B.Zero1

Sponzorovanej odkazy:

Pre ňu nie je nič nemožné. Odvaha, nezávislosť a sloboda sú jej super hrdinské moci, vďaka ktorým je vždy sama sebou. Bella Hadid – žena, ktorej magnetická príťažlivosť a vrodená sila sú ako z iného vesmíru, je veľvyslankyňou novej kampane B.zero1 Eyewear značky Bvlgari, ktorú s ňou nafotil Ben Hassett.

So svojou príslovečnou odvahou, nezávislosťou a osobitým a neprehliadnuteľným štýlom vysiela Bella svoj prenikavý pohľad skrze sklá nových modelov okuliarov z kolekcie Bvlgari B.zero1. Ako žena, ktorá sa nebojí boriť hranice, stelesňuje ducha okuliarov B.zero1 – jediné pravidlo je, že žiadne pravidlá nie sú navždy – a veľkorysú podstatu značky Bvlgari.

kolekcia B.zero1 Eyewear značky Bvlgari

kolekcia B.zero1 Eyewear značky Bvlgari

Ostré a avantgardné línie ikonického šperku Bvlgari sa tu objavujú v úplne novej podobe. Architektonické tvary, výrazný dizajn a kreatívne dekonštrukcie charakteristické špirály sú spoločným menovateľom štyroch nových modelov okuliarov, ktoré sa objavujú v kampani – ako svojho druhu mapa najštýlovejších a najvýraznejších iterácií B.zero1. Pretože B.zero1 je odvaha, sloboda a nezávislosť.

B.zero1 B.purevibes

B.zero1 B.purevibes

B.zero1 B.purevibes

Slnečné okuliare B.zero1 B.purevibes nerešpektujú zažité konvencie a ponúkajú inováciu klasického dizajnu okuliarov. Revolučná dekonštrukcia ikonických prvkov B.zero1 je pre tieto okuliare s polo obrubami a tvarom mačacích očí s kovovým dekoratívnym akcentom typická – sú ozvenou legendárneho prsteňa. Motív pruhov na sklách evokuje architektonické krivky špirály prsteňa B.zero1 a bočnice sa rodia z priesečníka fluidných geometrií a ostrých línií – ako je hodné takých neprehliadnuteľných okuliarov, z ktorých vyžaruje hrdosť a nezávislosť.

B.zero1 B.stripe

B.zero1 B.stripe

B.zero1 B.stripe

Špirála B.zero1 – tá je výrazným prvkom aj u oblého tvaru slnečných okuliarov. B.zero1 B.stripe, ktoré sa vyznačujú prevrátenými polo obrubami oválneho tvaru s laserom aplikovanými pruhmi na bočniciach, vďaka ktorým z tohto modelu priamo srší osobnosť. Charakteristická geometria dizajnovej ikony Bvlgari B.zero1 je tu vložená do odľahčenej kovovej konštrukcie rámov a bočníc. Skrátka a dobre – odvážne okuliare otvárajú bránu do paralelného vesmíru, kde byť iný ako ostatní je tým najprirodzenejším spôsobom života.

B.zero1 B.glassy

B.zero1 B.glassy

B.zero1 B.glassy

Priehľadné – nech každý vidí, kto ste: optické okuliare B.zero1 B.glassy sú tie najlepšie pre sebavyjadrenie a slobodu. Kedykoľvek a kdekoľvek. Tieto okuliare vám dávajú príležitosť ozvláštniť svoj osobný štýl o dizajnový akcent. Ich precízna ostrosť bude vždy cool – kombinácia kovovej bočnice a okrúhlych skiel s modernými bočnicami sú odľahčenou interpretáciou odvážnych kriviek prsteňa B.zero1.

B.zero1 B.super

B.zero1 B.super

B.zero1 B.super

Okuliare B.zero1 B.super majú tú moc, že vždy a všade žiaria vďaka svojmu zaoblenému poňatiu klasických „pilotiek“ sú veľmi ženské. Ako futuristický akcent tu slúži kovová bočnica. Tieto okuliare nezameniteľne patria do designovej rodiny B.zero1 – okrem iného aj vďaka kovovému dekoratívnemu motívu na bočniciach, ktorý pripomína kreativitu šperku, ktorý poslúžil ako hlavná inšpirácia. Exkluzívne pôsobí zaujímavé prekrytie rozdielnych geometrických rámov a skiel týchto mimoriadnych okuliarov.

Zdroj foto: Bvlgari

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii slnečné okuliare.