Topánky Superga - talianska tenisková klasika

Topánky Superga - talianska tenisková klasika

14. júna 2011, Superga tenisky, Superga topánky, Superga, obuv, topánky, shoes, talianske topánky, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

V roku 1911 v talianskom Turíne začal Walter Martiny výrobu plátených topánok s gumovou podrážkou. V roku 1925 boli tenisky Superga vylepšené vulkanizovanou podrážkou. O 45 rokov neskôr bola Superga zaradená medzi športovú obuv na tenis, basketbal, jachting a gymnastiku. Teraz nájdete v kolekciách, okrem športovej línie aj koženú mestskú obuv, gumové varianty do dažďa alebo členkovú obuv s vulkanizovanou podrážkou.

Shoes Superga využijete ako v meste, tak na pláži. Jednoduchá ležérna obuv sa dá skvele kombinovať so športovým a ležérnym oblečením. Vďaka širokému spektru farieb ich môžete využiť ako skvelý doplnok. Každú sezónu sa na trhu objavujú rôznorodé tkaniny a potlače na topánkach Superga, čím si získavajú priazeň mnohých mužov a žien. Medzi naobľúbenejšie patrí v tejto chvíli plátno, ľan a koža.

Alexa Chung pre jarnú a letnú kampaň 2011

Superga oslávila tento rok v marci 100.výročie, a tak niet divu, že sa rozhodli na seba upozorniť a oslovili jednu zo známych osobností, aby reprezentovala ich jedinečný štýl. Alexa Chung je novou tvárou značky Superga. Táto anglická kráska vie, ako sú tieto topánky báječné a štýlové. Televízna moderátorka Alexa je miláčikom publika a niet divu, že je veľmi žiadaná módnymi značkami. Má v sebe niečo zvláštneho a pomerne nekonvenčného, ​​kamkoľvek ide, privádza so sebou nové publikum. Módna značka Superga teda vsádza na to, že aj im privedie nových zákazníkov.

Kolekcia J / L 2011

Kolekcia tejto sezóny nás vezme späť do 90. rokov, kedy módnej scéne vládol štýl a komfort. Plátené topánky sa nosili nielen k džínsom, ale i k šatám, alebo k štýlovým šortkám. Ak túžite po ľahkosti a pohodlí, neváhajte ani chvíľu a kúpte si topánky Superga, bonusom k tomu vám bude nevšedný štýl. Vysoko kvalitné talianske topánky sa stali veľmi populárne, a to hlavne pre svoj jednoduchý štýlový vzhľad.

Jednoduchá šnurovacia obuv si získala srdcia aj mnohých celebrít. Topánky Superga sa objavujú na nohách Katie Holmes, Ashley Olsen, Liv Tyler alebo Kristen Stewart.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.