Geometria v akcii: nová kolekcia Baťa

Geometria v akcii: nová kolekcia Baťa

12. mája 2019, geo kolekcia, topánky, módne doplnky, značka Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Nová jarno-letná kolekcia značky Baťa si v reáli na svojich produktoch pohráva s geometrickými prvkami, tvarmi, líniami aj farbami. Vneste jar do svojej skrinky na topánky s kolekciou geometrických kabeliek a tenisiek značky Baťa!

Kolekcia, v ktorej nájdete tenisky pastelových farieb v spojení s prísnymi geometrickými tvarmi na kabelkách, zaručuje neprehliadnuteľnos­ť, jemnosť a hravosť za priaznivé ceny od 56 €.

Platformy frčia stále

A pretože platformy sú opäť v kurze, nemôžu v kolekcii chýbať ani tenisky na platforme. Mestské tenisky majú pruhovanú vysokú platformu a textilný zvršok v kombinácii farieb temnej čierno s metalickou striebornou. Nájdete však medzi nimi aj kúsky ružovo zlaté, alebo tiež sivo biele.

Topánky na platforme sú veľmi pohodlné, zaručujú príjemnú chôdzu a vďaka niekoľkým centimetrom navyše zároveň opticky predlžujú nohy a tým celú postavu.

Unikátne módne doplnky

Unikátnosť tohtoročnej kolekcie pre jar značky Baťa tkvie tiež v neobvyklých tvaroch kabeliek. Tie majú rýdzo geometrické tvary a ostré nezaoblené hrany. Chcete trojuholníkovú kabelku, alebo apartnú guľatú crossbody tašku či viac uholníkový tvar? Všetko je možné kúpiť.

Čo si vyberiete?

Zdroj foto: Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári.