Športujte štýlovo!

Športujte štýlovo!

26. apríla 2019, Nike, topánky, obuv, bežecká obuv, topánky na behanie, športová obuv, Nike Free Run

Sponzorovanej odkazy:

Krásne počasie za oknami nás pomaly ale isto začína vyháňať z posilňovní a cvičebných sál a láka nás k behu a ďalším vonkajším aktivitám. Spríjemnite si tréning na maratón alebo svoj obyčajný beh pre radosť s novou bežeckou výbavou. S novými topánkami to ide vždy o niečo lepšie a rýchlejšie a s novinkou od Nike, kolekcie Free Running 2019, to pôjde ešte o niečo ľahšie!

Dajte nohám voľnosť

Nové bežecké topánky Nike Free sa zamerali na to, aby v nich naše nohy boli skrátka spokojné. Umožňujú im úplne voľne sa pohybovať a ohýbať, presne podľa ich potrieb. Celá kolekcia je totiž založená na anatomickejších základoch, než sme u tejto značky zvyknutí. Vďaka novým prvkom tak budete mať pri behu pocit, ako by ste bežali naboso! A čo za touto inováciou stojí? Tajomstvo tkvie v odpružení peny v medzi podošve. To je u týchto modelov, určených predovšetkým pre kratšie behy, pevnejšie, plochejšie a nižšie. Umožňuje tak prirodzenejší rozsah pohybu. Vytvorenie nových Nike Free predchádzalo vyhodnocovanie veľkého množstva dát od popredných atlétov, aby sa tak mohli využiť rôzne hĺbky v lamelách, čo umožňuje chodidlám sa voľne ohýbať a naťahovať. Užívať si tak môžete úplnú voľnosť a prirodzenosť!

Bežecké topánky na mieru

Chýba vám pri behaní u topánok dostatočná flexibilita alebo vám prekáža šnurovanie? S novými modelmi Nike Free RN si prídete na svoje, pretože všetky tieto nedostatky riešia. Model 5.0 sa v porovnaní s verziami z roku 2018 pýši väčšou flexibilitou a menšou výškou, model 3.0 Flyknit zase ponúka tkaninu bez zaväzovania so sekundárnym uzamykateľným prekrytím. Či už si vyberiete ktorýkoľvek z nich, môžete si byť istí, že vám padnú ako druhá koža. Vedecký zámer, teda čo najvernejšie kopírovanie ľudského chodidla, sa potom odráža aj v samotnom dizajne topánok, ktorý vás skrátka bude baviť. Topánky sú ladené do bielej a čiernej farby a oživujú ich farebné akcenty, vďaka ktorým bude šport ešte veselší.

Foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.