Košele a džínsy - magická pánska kombinácia

Košele a džínsy - magická pánska kombinácia

13. júna 2011, pánske košele, pánske džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Príchod teplého počasia prináša možnosť kreatívnej módy. Teraz sa už nemusíte schovávať pod zimnú bundu alebo kabát a iste vám to po tak dlhej zime už prišlo trochu nudné. Nemať tak dlhú dobu možnosť sa ukázať a vyjadriť sa pomocou módy. Najštýlovejšia je ležérna elegancia a jednou z možností je kombinácia pánskej košele a džínsov.

Košele

V letnom období je veľmi dôležitý správne zvolený materiál, ktorý je príjemný na nosenie, priedušný a samozrejme farba a vzor sú podľa aktuálnych trendov. Najlepšie materiál je prírodný – bavlna alebo ľan.

Golier je na košeli veľmi dôležitý, pretože dokáže, spolu s farbou košele, úplne zmeniť váš výzor, a to ako k lepšiemu, tak bohužiaľ i horšiemu. Preto ak je vaša tvár úzka, poobzerajte sa po košeli s otvoreným golierom, ak je vaša tvár oválna, potom zvoľte naopak zovretý golier. A teraz sa zameriame ešte na krk, ak je príliš dlhý, skráti ho otvorený golier a krátky zas predĺži golier zovretý.

Farby

V spojení s džínsovinou vyzerá veľmi pekne béžová alebo sivá. Skúste si teda vybrať takú košeľu, ktorá má tento základ, vzor potom môže byť v ďalších iných farbách. Medzi obľúbené vzory patria tatrsál – malé mriežkové káro v kontrastnej farebnej kompozícii z tmavohnedých, zelených, vínových, modrých alebo čiernych prúžkov.

Džínsy

Pre docielenie ležérneho vzhľadu môžete zvoliť ako voľnejšie, tak upnutejšie pánske džínsy. K voľnejším džínsom sa hodia poltopánky aj zaväzovacie topánky, k upnutejším džínsom si obujte členkové topánky, ktoré nechajte napoly rozopnuté a nohavice zastrčte dovnútra topánky.

Ďalšie možné kombinácie ku košeli a džínsom

Cardigan je skvelou voľbou, s jeho pomocou môžete vytvoriť mestský vzhľad alebo college look, ale v každom prípade budete ležérne elegantné.

Osobne sa mi najviac páči ľahký sveter do V s ľahko vytiahnutými rukávmi k lakťu s rozopnutou manžetou košele otočenou cez vytiahnutý kraj rukávu svetra. Nezabudnite, že farby sa k sebe musia hodiť, a to dokonca aj farba džínsov, k svetrom sa hodia najviac sprané džínsy.

V chladnejších a daždivých dňoch si cez košeľu oblečte koženú bundu alebo športové sako. Za týchto okolností voľte tmavé džínsy.

Zdroj: www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.