Neobyčajná krása / Latexové oblečenie

Neobyčajná krása / Latexové oblečenie

25. novembra 2010, latex, lack, latexové oblečenie, Madonna, Lady Gaga, Britney Spears, Fergie, Nicole Scherzinger, Cameron Diaz

Sponzorovanej odkazy:

Väčšina ľudí si pod pojmom latex a latexové oblečenie predstaví len erotiku a fetišizmus. Avšak nie je tomu tak. V kostýmoch z latexu môžete vyraziť pokojne na diskotéku alebo na party a verte mi, že nikto nebude skúmať, z akého materiálu váš oblek je. Teraz sú práve v móde lesklé legíny, ktoré sú vyrábané z látky, ktorá je podobná latexu a také oblečenie kúpite v normálnych obchodoch, takže žiadny strach. Chce to len odvahu a nápaditosť. A hlavne, latexové oblečenie prispieva v boji proti celulitíde. Teda spojíte príjemné s užitočným.

Latex

Latex je čisto prírodná látka vyrábaná z kaučuku. Je veľmi pružná a odolná. Veľmi neobvyklý je jej zápach. Keďže je latex čistá guma, zapácha po pneumatikách, čo môže byť nepríjemné. Oblečky z latexu sú tiež veľmi tesné, preto sa o latexu hovorí, že je ako druhá koža. Aj keď ste perfektne oblečená, pripadáte si napriek tomu, ako nahá. Celkom zaujímavá je teplota v tomto odeve. Ak budete v miestnosti, kde je prílišné teplo, dôjde k veľmi výraznému poteniu. V prípade že budete v studenej miestnosti alebo v zime vonku, budete čoskoro cítiť výrazné pocity chladu. Latex totiž nie je určený, ako zimný odev. V normálnej izbovej teplote sa vám ale nemôže nič stať. Oblečenie z latexu sa vyrába snáď vo všetkých farbách. Typická je zvodná čierna, červená ale aj modrá, žltá a ďalšie. Obliekanie latexu je tiež veľkým orieškom. Buďto môžete oblečky z latexu navliekať spoločne so suchým púdrom, ktorý nanesiete na vnútornú stranu odevu alebo lubrikačným gélom na báze vody, ktorý sa nanáša na telo. Rozhodne neskúšajte žiadne náhrady, akými sú tuky alebo rôzne oleje! Dôležitý je potom lesk latexu a o ten musíte dbať. Existuje rad leštiacich prípravkov či sprejov, ktoré si môžete spoločne s oblečením zakúpiť. Z latexu sa pochopiteľne nevyrába len oblečenie ale aj topánky a vkusné náhrdelníky.

Lack

Lack je napodobenina látky latexu. Je vyrábaný zo zmesi chemikálií. Z lacku sa lesklé oblečky normálne šijú, pretože nie je tak pružný. S lack nie sú také problémy, ako s latexom. Avšak vo švíkoch sa rád trhá a po vypraní sa musí dať pozor na to, aby sa vám lesklou plochou nezlepili. Veľkou výhodou je cena, jednoduché obliekanie a takmer žiadna údržba. Z lacku sa vyrábajú predovšetkým erotické kostýmy sestričiek, policajtiek, upratovačiek a podobne.

Slávne hviezdy v latexe

Slávne hviezdy v spojení s latexom. Začneme s veľmi populárnou speváčkou a zatiaľ nikým nepochopenou Lady Gaga. Jej videoklipy sú plné erotiky a nepoznám snáď jediný, v ktorom by sa Lady Gaga nepredviedla len v spodnom prádle. Nielenže sa predvádza vo svojich videoklipoch, ale v latexovom oblečku sa nebojí vyjsť ani na odovzdávanie hudobných cien. K Lady Gaga latexové oblečenie proste sedí. Vo svojich mladých rokoch sa nebála predviesť v latexovom oblečku ani uznávaná speváčka Madonna. Na sexi zvodkyňu v latexovom oblečení sa zahrala aj Britney Spears vo svojom videoklipe k piesni Womanizer. Ďalej sú nositeľkami latexu tiež kráska Nicole Scherzinger, speváčka Fergie alebo herečka Cameron Diaz.

Zdroje: www.shopstyle.com, www.polyvore.com, www.plasticfashion.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii ostatné.