Jarné čarovanie s čipkou: intímne!

Jarné čarovanie s čipkou: intímne!

19. apríla 2019, spodná bielizeň, Boux Avenue, podprsenky, luxusná bielizeň, trendová bielizeň

Sponzorovanej odkazy:

Jar vždy volá po obmene šatníka, a možno by si niekoľko nových kúskov zaslúžila aj vaša zbierka spodnej bielizne. Ak hľadáte pohodlné, skvele padnúce kúsky, ktoré okrem vás však potešia aj oko partnera, nenechajte si ujsť novú kolekciu bielizne Boux Avenue, ktorá si na jar pripravila skvostnú prehliadku čipiek a farieb odkazujúcich na prírodu za oknami.

Podľahnite čaru čipky

Kolekcia Jar 2019 od Boux Avenue hneď na prvý pohľad prezrádza, kto v nej hrá hlavnú úlohu. Je to čipka v mnohých svojich podobách, ktorá dokáže pôsobiť zvodne a žensky a dokonale podčiarkuje siluetu. Čipka si v kolekcii skvele rozumie aj s kvetinovým vzorom a jemnými farbami, ktorými v tomto období žiari aj príroda. Nechýbajú tak broskyňové či nude tóny doplnené o nestarnúcu čiernu či tajomnú temne modrú. Čo sa týka materiálov, nie je čipka tým jediným, čo vás v kolekcii čaká. Nočnú bielizeň tvorí príjemná bavlna či viskóza a užijú si ho tak aj majiteľky citlivej pokožky. Materiály sú navyše vyberané aj tak, aby sa dokázali prispôsobiť aktuálnemu ročnému obdobiu – v zime zahrejú a v lete vás budú príjemne chladiť.

Bielizeň pre nevestu

Čaká vás v blízkej dobe svadba? Perfektné šaty už zrejme máte, ale nezabudnite ani na padnúcu a sexy bielizeň, ktorou môžete oslniť novomanžela v svadobnú noc. Boux Avenue zapracoval trendovú čipku aj do svojej svadobnej kolekcie plnej precízne spracovaných kúskov. Podľahnúť môžete odvážnemu priehľadnému šifónu, decentnej saténovej košieľke, alebo napríklad kraťasovému setu, v ktorom sa vám bude aj v horúcich nociach spať sladko. Spodná bielizeň zo svadobnej kolekcie je ladená prevažne do snehovo bielej, ale ak chcete v tomto smere vynikať, môžete siahnuť aj po kúskoch v ružovej, broskyňovej, alebo napríklad krémovej.

Padne aj vám

Boux Avenue sa snaží o to, aby si kvalitnú, padnúcu a pritom stále dostupnú bielizeň mohli užívať ženy všetkých tvarov. Okrem rôznorodých strihov, odtieňov a štýlov sa tak môžete v týchto butikoch tešiť aj na bielizeň v širokej škále veľkostí, od 60A až po 90G. Okrem podprseniek tu môžete objaviť aj dokonalé plavky, košieľky, alebo sety.

Foto: Boux Avenue

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.