Justin Timberlike oslavuje s Levis svoje Memphiské korene

Justin Timberlike oslavuje s Levis svoje Memphiské korene

18. apríla 2019, Justin Timberlike oslavuje s Levis svoje Memphiské korene

Sponzorovanej odkazy:

druhá sezóna spolupráce Levi's a Justina Timberlakea sa rodí aktuálne v kolekcii „Fresh Leaves“, ktorá išla 11.4. 2019 do predaja po celom svete.

Oddeliť mesto Memphis od hudby je nemožné. Či už je to rokenrolová smršť Elvisa Presleyho a Jerryho Lee Lewisa alebo R & B rytmy Otis Redding a Isaaca Hayesa. V Bluff City sa vlastne zrodil zvuk 20. storočia.

To všetko malo zásadný vplyv tak na hudbu, ako aj na štýl memphiského rodáka Justina Timberlakea, čo dokazuje aj jeho nová limitovaná kolekcia Levi's® x Justin Timberlake Spring 2019 Fresh Leaves.

„Memphis a hudba boli vždy neoddeliteľnou súčasťou môjho života,“ hovorí umelec ocenený Grammy. „A sú tiež obrovskou súčasťou tejto kolekcie. V nej sa vraciam do miest a k veciam, ktoré som tu ako dieťa miloval.“

Zippin Pippin a spol.

V druhej sezóne spolupráce s Levi's® sa Justin ujal úlohy neoficiálneho sprievodcu rodným Memphisu. Potlače tričiek zobrazujú horskú dráhu Zippin Pippin v starom parku East End, klzisko Skateland , alebo basketbalový tím Tigers Memphiská univerzita, džísky vzdávajú hold hudobným idolom.

Kolekcia Fresh Leaves

Kolekcia je plná spomienok na Justinovu mladosť. Je to mix nostalgie s celým radom moderných strihov a nadčasových štýlov, zmes dedičstva, hip-hopu, rockerstva a streetwearu, všetko, čo sa prepája v samotnom Justinovi.

Srdcom kolekcie sú samozrejme skvele padnúce džínsy. A Justin má rád zúžené. Základným strihom sú džínsy Levi's® 501® Slim Taper vo vyšisovanej čiernej farbe, ktoré sú ako stvorené pre pódium. Pribudla aj biela farba pre jarné dni.

Niektoré mikiny aj džísky majú potlač „Fresh Leaves“ na rukávoch, zaujímavý je hybrid džísky a mikiny s kapucňou, tričká s krátkym aj dlhým rukávom, alebo košele sú „prírodne“ vzorované.

Je to Levi's®, ktorý poznáte a milujete, miešajúci sa s prvkami streetwearu, a to všetko zabalené do nostalgického milostného listu mestu Memphis.

Zdroj foto: Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.