Vybavte sa na leto: slnečné okuliare Louis Vuitton sú štýlovka

Vybavte sa na leto: slnečné okuliare Louis Vuitton sú štýlovka

20. apríla 2019, kolekcia okuliarov, slnečné okuliare, Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Jar a leto žije v budúcnosti. Tak sa to zdá podľa modelov nových slnečných okuliarov Louis Vuitton a ich ultra-moderného dizajnu. Vybavte sa štýlovými okuliarmi!

Model Bohemian Vuittona Square

Kúsok pôsobí vďaka svojim kovovým rámom umelecky a nezaprie inšpiráciu kvietkom Monogram. Inovatívny tvar skiel je u týchto okuliarov skombinovaný s ultra tenkými nožičkami s kontrastnými gumovými koncami. Žlté a ružové zlato v kombinácii s jemnou ružovou farbou a čiernymi, alebo zrkadlovými sklami sa zaujímavo hrá s lúčmi letného slnka.

Model Bohemian Vuitton Mask

To je športovejšie ladený kúsok, a to vďaka zaoblenému mono-sklu orámovanému len hore jemnou kovovou lištou. Tento futuristický model, ktorý predstavuje vysústruženú tvár kvietku Monogram, sa ponúka v neónovo ružovom prevedení, ale aj v klasickej čiernej.

Mačacie oči z acetátu

Ďalší model je originálny interpretáciou retro štýlu mačacích očí. Sklá sú zasadené do fasetovaných acetátových rámov s razeným kruhovým motívom LV v jednej rovine pre ultra-moderný vzhľad. Odľahčené kovové nožičky ladia s rámami v čiernej, ružovej či svietivo korytnačej farbe.

Nadčasovka

Veľké hranaté obruby sú nadčasovou deklaráciou štýlu a teraz sa predstavujú v kombinácii s vysokým nosovým mostíkom. Rámy zdobia jemné nity Louis Vuitton, ktoré sú nenápadným, diskrétnym, podpisom 'značky. Sklá s kruhovým motívom LV sa ponúkajú v čiernej a zelenej farbe či zrkadlovom variante, s čiernymi, korytnačími či kombináciou transparentnej modrej a korytnačiny.

Kolekciu slnečných okuliarov Louis Vuitton dostanete v predaji pred letnou sezónou a to od 31.5.2019 v sieti obchodov Louis Vuitton.

O značke Louis Vuitton

Od roku 1854 prináša Louis Vuitton svetu svoj dizajn, v ktorom sa snúbia inovácie a štýl s tou najlepšou kvalitou. Aj dnes zostáva značka verná duchu svojho zakladateľa Louisa Vuittona. Ten, vďaka svojej batožine, taškám a doplnkom pre cestovateľov, ktoré boli rovnako elegantné ako praktické, je považovaný aj za zakladateľa filozofie „umenia cestovania“.

Značka Louis Vuitton pravidelne pozýva architektov, umelcov a dizajnérov k spolupráci na kolekciách ready-to-wear, topánok, doplnkov, hodiniek, šperkov a papierového tovaru. Dokonalá kvalita produktov Louis Vuitton je dôkazom starostlivosti, ktorú značka venuje spracovaniu.

Fotografie: Stef Mitchell

Styling: Marie-Amélie Sauvé

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári a slnečné okuliare.