Dámske a pánske plavky značky 69SLAM

Dámske a pánske plavky značky 69SLAM

1. júna 2011,

Prichádzajúce leto a s ním súvisiaca plážová sezóna sa blížia a nesmú nás zastihnúť nepripravených. Plavky z predchádzajúcej minuloročnej sezóny už radšej nevyťahujme a mať v šatníku len jedny plavky už naozaj nestačí, veď stále vznikajú nové príležitosti, kedy a kam sa plavky dajú obliecť. Každá z nás chce byť pri vode zvodná a sexi a to sa dá zaručiť len vtedy, keď sa tam objavíme v módnych a sexi plavkách značky 69SLAM, ktorú si dnes predstavíme.

Táto značka ponúka módne a kvalitné dámske plavky, ktoré sú zhotovené z vysoko kvalitnej plavkoviny, ktorá si pri správnej údržbe udrží svoj tvar i farbu aj niekoľko sezón. Dámske plavky značky 69SLAM sú moderné, jednofarebné alebo naopak plné pestrých farieb, rôznych vzorov, rafinovaných či prekvapujúcich detailov a hodia sa na všetky druhy letných vodných športov, na opaľovanie i na bezstarostné šantenie vo vode.

Zaručene kvalitné plavky predstavujú predovšetkým najmodernejší trendy štýl a záleží len na našom vkuse, či si vyberieme jednodielne alebo dvojdielne plavky. Vybrať a skombinovať totiž môžeme rozdielnu veľkosť horného a dolného dielu plaviek za rovnakú cenu, pretože plavky majú byť také, aby žene vytvarovali postavu, zvýraznili krivky a skryli to, čo nemá byť vidieť. Strihové riešenia nohavičiek a živôtikov jedno i dvojdielnych plaviek sú rozmanité, no vždy podľa posledných trendov. Milovkyne športu určite potešia modely dvojdielnych plaviek so šortkami. Takmer všetky podprsenky majú vyberateľné mäkké vypchávky a vpredu ich zdobí prívesok striebornej farby so znakom 69.

Značkové pánske plavky 69SLAM nie sú už luxusnou záležitosťou, ale sú dostupné aj pre bežného chlapa. V ponuke sú krátke a dlhé šortky, ale tiež klasické plavky. Aj tu sa do popredia dostáva otázka vkusu a štýlu, ale návrhári samozrejme nezabudli na pohodlie, tak dôležité pre pánskych zákazníkov.

Či dámske alebo pánske plavky, zvoľte značku 69SLAM! Potešia vás plavky výnimočných materiálov, rôznych farieb i strihov, ktoré vždy perfektne sedia, zakryjú drobné nedostatky postavy, jednoducho padnú ako uliate. Záleží len na Vašom vkuse.

Zdroje: https://www.trenyrkarna.cz/

Autorom článku je Andrea M.. Článok nájdete v kategórii cestovanie a dovolenky a plavky.