Novinky značky s.Oliver: Fashion Women pre jar 2019

Novinky značky s.Oliver: Fashion Women pre jar 2019

22. marca 2019, s.Oliver, dámske oblečenie, jar 2019, trendy

Sponzorovanej odkazy:

S novou dámskou kolekciou značky s.Oliver určenú pre tohtoročnú jar sa môžete vydať kamkoľvek vás napadne. Zavítať môžete do exotiky medzi divokú zver, na svadbu či prvú párty pod otvoreným nebom, alebo sa môžete vydať na cestu späť do minulosti a užívať si trendový retro look. Pre aký smer sa v novej sezóne rozhodnete?

V náruči savany

Ak pre vás jar a leto predstavujú obdobie cestovania, môžete sa začať na výlety ladiť aj svojim šatníkom. Marcová kolekcia s.Oliver Women vás svojimi farbami a strihmi zoberie na ďalekú cestu do severnej Afriky, kde sa môžete stretnúť s divokými zvieratami, neznámymi etnikami, alebo blúdiť horúcou savanou. Tomuto radu dominujú olivové tóny, zvieracie vzory, ale aj zdobenie v podobe perličiek a výšiviek. Strihy sú ako elegantné, tak aj veľmi voľné a ležérne a spoločne vytvoria dokonale neopozeraný outfit.

Hviezdou každej párty

Rad s.Oliver Black Label Women sa sústredí na tie kúsky oblečenia, v ktorých môžete vo hviezdnom štýle vyraziť na párty, obchodné stretnutia, alebo prvé tohtoročné svadby. Vynikajú eleganciou, ale zároveň zdôrazňujú ženskosť. Niektorým nechýba ani odvaha v podobe výraznejších farieb, alebo vzorov, iné vsádzajú na čistotu a klasiku, napríklad voľbou nestarnúcej čiernej farby. Zamilovať sa tak môžete do vypasovaného dlhšieho saka, sofistikovaných pruhovaných šiat zvýrazňujúcich pás a čiernobielu sukňu v trendovej midi dĺžke.

Cestovanie časom

Témou kolekcie Q/S designed by Women je ďalšia z veľkých hitov tohtoročnej sezóny – retro štýl. Dizajnéri sa v tomto rade zamerali predovšetkým na športový retro americký look a vy sa tak môžete vydať na cestu naprieč časom do čias, kedy bol denim materiálom číslo jedna a zvonové nohavice absolútnym must-have. Poznávacím znamením tohto radu sú vedľa denimu aj farby, ktoré dotvárajú retro atmosféru. Jasne červená, marhuľová, alebo sýto modrá farba budú pre nadchádzajúce teplé obdobie roka tou správnou voľbou.

Foto: s.Oliver

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.