Puma zbrojí na jar a leto 2019

Puma zbrojí na jar a leto 2019

25. marca 2019, Puma, kolekcia jar a leto 2019, bežecké topánky, novinky, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Značka PUMA si pre nadchádzajúcu sezónu jar a leto 2019 pripravila rad trendových noviniek. Predovšetkým pre športovo založených jedincov to bude pekne bohatá nálož.

Novinky značky Puma sa týkajú ako bežeckej, tak aj tréningovej obuvi. My vám dnes predstavujeme cool športové topánky pre beh. Všetky dostanete s rôznymi farebnými zvrškami a ich prvkami aj rôznofarebnou podrážkou.

Hybrid Rocket za 136 €

Hybrid Rocket za 136 €

Hybrid Rocket

Unikátna bežecká topánka, ktorú Puma predstavila už v minulom roku. Pena Hybrid je mix dvoch najinovatívnejších technológií IGNITE a NRGY. NRGY guličky poskytujú perfektné pohodlie a IGNITE technológie perfektnú návratnosť energie a tým, dodáva na rýchlosti bežca. Dostanete ich za 136 €.

Hybrid Runner za 104 €

Hybrid Runner za 104 €

Hybrid Runner

Hybrid Runner je game changer pre každodenný beh. Pena Hybrid je zostavená z dvoch inovatívnych technológií – IGNUM a NRGY. Oboje majú za následok nielen pohodlie pre nohu bežca, ale aj skvelú návratnosť energie spolu s rýchlosťou bežca. Cena Hybrid Runner je 104 €.

Hybrid NX za 92 €

Hybrid NX za 92 €

Hybrid NX

Ľahká a pohodlná topánka je určená nielen na beh, ale dodá aj klasickému streetstyle trochu premenný technologický ráz. Topánka je vybavená technológiou IGNITE a NRGY. Hybrid NX vás vyjdú na 92 €.

SPEED 300 RACER

Športová obuv Speed 300 patrí ku stálici v kolekcii bežeckých topánok Puma a je rovnako obľúbená pre pretekárov na ½ maratóny či kratšie bežecké preteky. Určená je predovšetkým pre beh na ceste. Teniska Speed 300 je kombináciou rýchlosti a štýlu, pretože zlepšuje výkon a ľahkosť pohybu. Spája sa v nej ľahká podrážka, variabilné zaväzovanie podľa individuálnych potrieb jedinca a jedinečná rýchlosť. Bežecké topánky stoja 124 €.

Speed 600 Fusefit za 144 €

Speed 600 Fusefit za 144 €

Speed 600 Fusefit

Jednoznačne najprogresívnejšia a najrýchlejšia Puma bežecká topánka na trhu. Je určená atlétom a naozajstným bežcom. Ľahká penová podrážka, zaväzovanie podľa individuálnych potrieb a skvelá rýchlosť vám zaručí perfektný výkon. Dostanete ich za cenu 144 €.

Úvodné foto: tenisky Hybdrid NX za 92 €

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.