Jarnej dámskej vetrové bundy 2011

Jarnej dámskej vetrové bundy 2011

23. mája 2011, vetrovky, vetrové bundy, jar 2011, jarné bundy, Windrunner, Nike, Adidas, Urban Classics, Reebok, K1X, hip-hop oblečenie, dámske bundy

Sponzorovanej odkazy:

Jar sa nám začína predstavovať v celej svojej kráse, ale skoro ráno, keď slniečko ešte nevyliezlo alebo neskoro večer, keď už zašlo, je stále ešte celkom zima. Počasie si tiež stále robí, čo chce. Raz nás slnko hreje, druhýkrát nás zase čierne mraky zamočia od hlavy až k päte a tretíkrát nám silný vietor bráni v chôdzi. Veľká otázka je, čo v tomto období na seba? Ako to urobiť, bez toho, aby sme všade so sebou museli ťahať cestovnú skriňu? Aj keď sa tento problém môže zdať nevyriešiteľný, existuje spôsob, ako z neho von a tento spôsob sa nazýva vetrovky! Ide o vetrové bundy, ktoré sa hodia do každého počasia. Vybrať si budete môcť tento rok na jar 2011 z elegantných aj športových vetroviek. Poprední výrobcovia športového i skate a hip-hop oblečenia sa zo svojimi kolekciami naozaj predviedli.

Športové vetrovky

Vetrové jarné bundy prinášajú fanúšikom športu a športového oblečenia značky Nike, adidas a Reebok. Značka Nike nazvala svoju kolekciu Windrunner. Tieto vetrovky sú úplne odlišné od tých ostatných. Nike musí mať hold vždy niečo extra. Windrunner sú ideálne na výlety aj do mesta. Veľkou výhodou sú originálne taštičky, v ktorých vetrovku dostanete. Ak by teda náhodou za daždivého počasia svietilo slniečko, bundu budete môcť jednoducho do taštičky zabaliť. Dámske bundy Windrunner sa vyrábajú is neobvyklými trojštvrťovými rukávmi, ktoré môžu byť užitočné. Vetrovky adidas a Reebok sú funkčné s kapucňou a ponúkajú vynikajúcu ochranu proti vetru a zároveň sú aj priedušné a dobre prepúšťajú pot. Sú vhodné aj ako vrchná vrstva cez termoprádlo.

Hip-hop vetrovky

Veľmi vkusné a ležérne, to sú hip-hop vetrové dámske bundy. Predné hip-hop značky si u vetroviek pohrali s farbami aj strihom. Napríklad značka Urban Classics perfektne zladila farby u svojich búnd. Ponúka vám zakaždým rovnaký strih, ale inej farby, a to napríklad modrú, zelenú, červenú alebo bielu. A basketbalová značka K1X, ktorá vyrobila prvú edíciu tričiek roku 1993, si svojimi vetrovkám pritiahne určite radu fanúšikov, pretože sú úžasné. Skvele ladia strihom i farbami a sadnú každému.

Zdroje: www.queens.cz www.polyvore .

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.