Jarná Levi´s je unbasic!

Jarná Levi´s je unbasic!

10. marca 2019, jarná kolekcia, Levi´s, UnBasic, kolekcia Levi´s UnBasic, denim, džínsy, mikiny, tričká, bundy,

Sponzorovanej odkazy:

Prichádza jar a s ňou nová kolekcia značky LEVI'S. A hádajte čo? Jarná LEVI'S je jednoducho unbasic! Že neviete, čo to znamená? To vôbec nevadí. My vám to vysvetlíme a novú jarnú kolekciu vám predstavíme.

Unbasic v poňatí značky LEVI'S znamená niečo známe, ale vylepšené. Niečo čo je svieže. A verte, že jarná kolekcia taká naozaj je. Novinkou napríklad sú šikmé švy, zadná nášivka s koňmi a červená nášivka Red Tab sú zväčšené, alebo dokonca na šikmo!

Ďalšia zmena prichádza v podobe vylepšeného streetwearového oblečenia. Napríklad džíska je kombinovaná s mikinou, alebo vetrovkou. Proste a jednoducho, fantázii sa medze nekladú! Všetko vyžaruje novú identitu okorenenú štipkou humoru a irónie. Späť sa vracajú aj prvky deväťdesiatych ro­kov.

Presnejšie jarná kolekcia bude z veľkej časti ovplyvnená deväťdesiatymi rokmi a to vďaka návratu populárnej kolekcii Levi's® Engineered Jean. Túto kolekciu preslávili šikmé švy na nohaviciach, ktoré boli uvedené na trh v roku 1999. Za zmienku stojí aj nový strih dámskych džínsov Ribcage s veľmi vysokým pásom, pripomínajúci štýl WYNONA Ryder zo zlatých deväťdesiatych ro­kov.

Ak preferujete, pohodlie bude pre vás prínosom zavedenie streču 4-Way Power v kolekcii dámskych džínsov Levi's® Sculpt. Vylepšený denim je pružný, ale napriek tomu sa nevyťahuje. Naopak spevní, vytvaruje a vyhladí drobné nedostatky vašej postavy. Atmosféru ulice zase pripomína rozšírená kolekcia pánskych džínsov Levi's® Taper.

V tejto kolekcii sú najvýraznejším prvkom džínsy Hi-Ball Cargo, ktoré sú ako stvorené k teniskám. Aj preto je tu variant džínsov s ohrnutím nohavíc. Kto by chcel, aby nohavice zakrývali jeho tenisky, že? Tieto džínsy dostanete napríklad aj v maskáčovom vzore. No a k tomu stačí už len si vybrať z celého radu športových kúskov inšpirovaných hip hopom, alebo mikín či hybridných džísok a tričiek s farebnými blokmi, výraznými logami, alebo potlačami.

Každopádne kto bude chcieť, si z tejto širokej ponuky vždy vyberie. Takže neváhajte a smelo do toho. V kalendári síce máme rok 2019, ale otázkou zostáva, čo je v našich srdciach. Ak milujete deväťdesiatky, je jarná kolekcia Unbasic stvorená práve pre vás!

Zdroj foto: Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Klára Zigová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.