Baťa exkluzívne s kolekciou tenisiek Coca Cola

Baťa exkluzívne s kolekciou tenisiek Coca Cola

15. marca 2019, Baťa, značka Baťa, Coca Cola, tenisky, kolekcia tenisiek, tenisky Coca Cola

Sponzorovanej odkazy:

Značka Baťa oživila svoje legendárne modely tenisiek Baťa Tennis a Baťa Hotshot a pod spojením Baťa Heritage vytvorila exkluzívnu červeno-bielu edíciu hravých tenisiek Coca-Cola.

Nový kabát dostali legendárne modely tenisiek z retro kolekcií Baťa Tennis a Baťa Hotshot pod značkou Baťa Heritage. Re-design týchto modelov vznikol na základe inšpirácie značkou Coca-Cola, ktoré sú doplnené radom motívov a slovných spojení využívajúcich červenú a bielu farbu, ktorá neodmysliteľne patrí nielen k značke Baťa, ale práve aj ku Coca-Cole. Na teniskách nechýba ani svetoznáme logo výrobcu sladkého nápoja. Unikátny dizajn topánok je navyše doplnený o detaily v podobe farebných šnúrok či kontrastného lemovania.

Na prvý pohľad úplne odlišné spoločnosti toho majú veľa spoločného. Okrem začiatkov v podobe malého rodinného podnikania, zdieľajú napríklad aj hodnoty ako sú autenticita, spolupatričnosť s komunitou a dôvera. Najviditeľnejším spoločným rysom sú potom červená a biela ako charakteristické firemné farby.

Práve s farbami si pohrala aj táto nová kolekcia. Logo Coca-Coly a plátený zvršok v bielej, alebo červenej variante sa objavuje na teniskách z radu Bata Tennis, ktoré sa vyrábajú už od roku 1936 a stále patria medzi najpredávanejší model po celom svete u značky Baťa.

Baťa Heritage

Ku 120. výročiu založenia celosvetovej obuvníckej legendy značka Baťa bola založená zbierka Baťa Heritage, ktorá oživuje ikonické archívne modely obľúbené po celom svete. K najbohatšiemu dedičstvu Baťa Heritage patria legendárne modely ako sú Bata Tennis alebo Bata Hotshot, ktorý nosil aj spevák skupiny Nirvana Kurt Cobain.

Ikonická kolekcia obsahuje rad zábavných a grafických prvkov a objaví sa na pultoch obchodov značky Baťa od 15. marca 2019.

Zdroj foto: Baťa

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.