Levi's® Gorillaz štartuje!

Levi's® Gorillaz štartuje!

26. februára 2019, Levi's® Gorillaz, Levi's® Batwing, 201Levi's® Print Bar

Sponzorovanej odkazy:

Unikátna spolupráca Levi's® a britskej kapely Gorillaz, ocenené Grammy i BRIT Award, prináša možnosť navrhnúť si svoje vlastné unikátne tričko alebo mikinu s obrázkami legendárnej kapely a kultovým logom Levi's®.

Ilustrácie exkluzívne pre Levi's® vytvoril výtvarník a spolutvorca Gorillaz Jamie Hewlett a zobrazujú všetkých členov skupiny – 2D, Murdoc Niccalse, Noodle a Russela Hobbs, jednotlivo alebo dohromady. Vytlačiť si ich môžete priamo v pražskom Levi's® Print Bare na Václavskom námestí 10 od 26. februára.

Technológia Levi's® Print Baru umožňuje meniť vzory, motívy alebo farby a prvýkrát aj veľkosť motívov podľa vášho štýlu. Na potlačoch si môžete vybrať z tričiek a mikín v pánskych i dámskych strihov a veľkostiach alebo plátených taškách. Biele tričko s potlačou stojí 32 €, tričko s lemami okolo krku a rukávov 36 €, mikina 64 € alebo s kapucňou 72 €, a plátená taška 28 €. Motívy budú k dispozícii od 26. februára dva mesiace.

"Nazdárek, tu je veľký Russ z Gorillaz. My vždy oceňujeme tú najlepšiu tradíciu, a preto sme sa vrhli do spolupráce s Levi's®. Toto je jednoducho dvojitá trefa, bejby, "hovorí bubeník Gorillaz Russel Hobbs.

"Levi's® bol vždy súčasťou hudobnej kultúry, sme fanúšikmi Gorillaz a oni sú fanúšikmi Levi's®. Preto je spolupráca autentická, čo je pre nás pri výbere partnerov dôležité, "dodáva Jonathan Cheung, viceprezident Levi's® zodpovedný za dizajn.

Gorillaz

Kapelu Gorillaz tvorí spevák 2D, basgitarista Murdoc Niccals, gitarista Noodle a bubeník Russel Hobbs. Vytvorili ju Damon Albarn a Jamie Hewlett a jej uznávaný debutový album vyšiel v roku 2001. Ďalšími albumami, ocenenými BRIT Awards a Grammy, sú Demon Days (2005), Plastic Beach (2010), The Fall (2011), Humanz (2017) a The Now Now (2018).

Gorillaz predstavujú skutočne globálny fenomén, umiestňujú sa na v top rebríčkoch celého sveta a koncertovali po celom svete od San Diega po Sýrii, streamy si pozreli stovky miliónov ľudí a predaja CD lámu rekordy. Ich úplne prelomové počiny im priniesli množstvo ocenení vrátane vyhlásené ceny Jim Henson Creativity Honor. Sú zapísaní v Guinnessovej knihe svetových rekordov za najúspešnejšiu virtuálny počin.

Levi's® Batwing a Levi's® Print Bar

Dizajn Levi's® Batwing je notoricky známy ako dizajn „Red Tab“ alebo arcuate na zadných vreckách džínsov Levi's® a práve z týchto vyšitých oblúkov zadných vreciek legendárneho strihu Levi's® 501® vychádza. Logo bolo prvýkrát predstavené v roku 1967 v klasickej červenej farbe Levi's® a od tej doby použité v rôznych odtieňoch – od bielej, po oranžovú alebo dúhovú pre každoročné kolekcie Pride. Levi's® Print Bar ponúka personalizovaný potlač napríklad tričiek a mikín, využíva najmodernejšie technológie, zákazník si môže na dotykovom displeji vybrať z mnohých motívov a nechať si tričko behom pár minút vytlačiť.

Zdroj foto: Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a značky a značkové oblečenie.