Anna Steinerová čaruje: snubné prstene, ako ich nepoznáte

Anna Steinerová čaruje: snubné prstene, ako ich nepoznáte

26. februára 2019, šperky, prstene, snubné prstene, Anna Steinerová

Sponzorovanej odkazy:

Jar a s ňou aj obdobie svadieb sa nezadržateľne blíži. Ak aj vás tento výnimočný deň čoskoro čaká, a stále ste ešte nenarazili na dokonalý prsteň, ktorým by ste svoju lásku potvrdili, potom pre vás máme tip. Anna Steinerová vyrába snubné prstene na zákazku, čo zaručuje ich úplnú originalitu a aj skrytú symboliku vám priamo na mieru. Premietnite svoj príbeh do prsteňa aj vy!

Povedzte „áno“ s originálnym prsteňom

Výber snubného prsteňa je často zložitou záležitosťou práve preto, že chceme, aby nás čo najlepšie vystihoval a rozprával príbeh nás dvoch. Nie každý prsteň to však spĺňa. Prstene od Anny Steinerovej ale prepojenie medzi šperkom a daným párom zvládajú s bravúrou a ľahkosťou. "Tvorba snubných prsteňov ma nesmierne baví. Som vlastne spolutvorcom, či autorom kúska života dvoch ľudí. Väčšinou sa najprv stretneme a partneri mi o sebe niečo povedia, čo majú radi, čo ich spoločne teší. Ja si z poznámok urobím nejakú vizualizáciu, ako by mohol šperk vyzerať, čo by mohol obsahovať a potom spoločne ladíme detaily a veci ako je materiál, kamienok áno, či nie, veľkosť. Vznikli mi pod rukami už stovky prsteňov a vždy sú svojím spôsobom unikátne. Milovníci hôr mali na šperku horský reliéf, fanúšikovia prírody konáriky, cyklisti koleso, psičkári dokonca odtlačok labky ich štvornohého miláčika. Skrátka čo šperk, to príbeh, "hovorí šperkárka a dizajnérka.

Šperk, ktorý vás vystihne

Doménou Anny Steinerovej je predovšetkým individuálny prístup, s ktorým ku každému páru pristupuje. Či už sú vaše spoločné záujmy, sny či ciele akékoľvek, do vášho snubného prsteňa budú premietnuté s dávkou originality. Je len na vás, ako veľmi na obdiv symbol vašej lásky chcete dať – symbolika môže byť zrejmá na prvý pohľad, alebo ju môžete pochopiť iba vy a vaši najbližší. Svojim predstavám si potom samozrejme prispôsobíte aj veľkosť, tvar, materiál a spracovanie šperku. Rozhodovať sa môžete aj medzi rôznymi farbami, či zdobením v podobe kamienkov. Aký snubný prsteň bude charakterizovať vašu lásku?

Foto: Anna Steinerová

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.