Máte radšej body, alebo tenisky?

Máte radšej body, alebo tenisky?

21. februára 2019, Nila, udržateľná móda, kabelky, tenisky, spodná bielizeň

Sponzorovanej odkazy:

V zime nemusíme nakupovať len svetre, šály a kabáty. Naopak, oteplenie doslova nabáda k tomu začať sa pomaly pripravovať na jar. Poobzerať sa tak môžete po nových teniskách, spodnej bielizni, alebo napríklad kabelkách. A to všetko v najväčšom súčasnom trende – udržateľnej móde, ktorá myslí nielen na našu krásu a radosť, ale aj na životné prostredie. A presne také značky nájdete v obchode Nila!

Tenisky oth. Paris

Kto nemá v skrinke na topánky aspoň jedny tenisky, ako by ani nebol. Sú pohodlné, trendové a nosia sa úplne ku všetkému. Ak už sa nemôžete dočkať, kedy vyzujete čižmy, poobzerajte sa po značke oth. Paris. Táto mladá francúzska značka ponúka kožené, ručne vyrábané tenisky, ktoré vás nadchnú nielen svojim dizajnom, ale aj konceptom. Sú vyrábané výhradne v Európe, aby bojovali s uhlíkovou stopou, a ich podrážky sú navyše z recyklovaných pneumatík. Z jednej starej pneumatiky sa vyrobia hneď tri páry topánok s absolútne unikátnou podrážkou. Čo sa týka použitej kože, aj tá je k prírode šetrná, vyhýba sa totiž chemickému odfarbovaniu.

Body pre každú z nás

Nákup spodnej bielizne si celý rad žien príliš neužíva. Z mnohých slávnych značiek totiž získavame predstavu, že aby sme ich bielizeň mohli nosiť, musíme mať dokonalú postavu ako modelky z časopisov. Značka The Nude Label zo slnečnej Valencie však myslí inak. Zobrazuje ženy také, aké sú, a vyrába bielizeň pre najrôznejšie ženské tvary. Pre svoje modely navyše využíva klasické línie, bio materiály, a pritom zachováva ich úplnú funkčnosť a praktickosť. Vyberiete si body v mätovej, tmavo fialovej, alebo oranžovej?

Kabelky z Amsterdamu

Ak ste sa rozhodli ísť v móde udržateľnou cestou, zaujme vás aj značka O my bag. Pochádza z Holandska a ponúka peňaženky, kabelky a batohy. Ich výhodou je, že vám vydržia dlhé roky a počas nosenia získajú jedinečnú patinu. Nadchnú vás svojím jednoduchým a nadčasovým dizajnom, tlmenými farbami aj prvotriednou kožou. Značka zároveň myslí aj na životné prostredie, takže sú kabelky uložené do obalov z recyklovateľných materiálov a zaručený je aj férový prístup k zamestnancom firmy aj dodávateľom v Indii.

Foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky a topánky, obuv.