Zoznámte sa prosím!

Zoznámte sa prosím!

25. februára 2019, Speed Dating, náušnice Tommy Hilfiger, kabelky Michael Kors

Mať svoju druhú polovičku s ktorou strávite zvyšok života v pohode, pokoji a láske, to si zo srdca praje asi každá žena a nejeden muž. Niektorým sa to akoby samo a zázrakom podarí, a iným stále ten pravý alebo pravá uniká. Čo s tým?

Ako a kde sa správne zoznámiť je dnes doslova veda. Vďaka hektickému životnému štýlu, mnohým povinnostiam a nedostatku času je to stále zložitejšie. Ale ľudia nezaháľajú a vymýšľajú stále nové a nové možnosti zoznámenia.

Rýchle rande

Jedným z nich je Speed Dating, slovensky rýchle rande. Je to forma zoznamovania prevzatá z USA, a preto má anglické pomenovanie. Túto novodobú formu zoznámenia vymyslel americký rabín Yaacov Deyo, ktorý chcel zvýšiť počet židovských svadieb. A vďaka dobrému nápadu sa Speed ​​Datign rýchlo rozšíril aj mimo židovskú obec.

Ide o zoznamovanie naživo, kde sa zídu s náprotivkami prevažne podobného veku, niekedy aj záujmov. Dievčatá a ženy sa usadia k stolu a muži si k nim prisadávajú. Po prisadnutí má dvojica len niekoľko minút na to sa spoznať. Potom sa muži presúvajú k ďalšiemu stolu a k inej žene či dievčaťu. Keď sa všetci takto prestriedajú, odovzdajú výsledky svojho hodnotenia usporiadateľom a tí potom tým, ktorí si navzájom padli do oka, odovzdajú kontakty.

Na príprave záleží

Ako na každom rande, aj tu záleží na tom, ako náprotivok zaujmete. Pretože je tu najviac využívaná reč a potom očný kontakt, je dobré dámy mať pripravené otázky, vedieť o čom sa s náprotivkom tých pár minút rozprávať a tiež si dať záležať na looku, líčení a úprave zovňajšku.

Pretože hlava a ruky sú pri speed dating najviac viditeľné časti tela, voľte nielen premyslenú úpravu rúk manikúry, ale predovšetkým primerane upravený zovňajšok. Muži to majú ľahšie a jednoduchšie. Ženy riešia líčenie (ideálne nenápadné tzv. nude), vkusný účes a šperky. Napríklad decentné a jemné náušnice Tommy Hilfiger, budú to pravé orechové.

K vášmu vzhľadu, líčeniu a šperkom zlaďte aj váš outfit. Síce nie je natoľko viditeľný, ale je predsa len na očiach tiež – keď prichádzate, vstávate a sadáte si, alebo odchádzate. Mimo šik kúskov zladeného oblečenia nezabudnite aj na módne doplnky. Do štýlovej kabelky Michael Kors dámy ľahko uschováte všetky potrebné drobnosti ako je vreckovka, pomádu, zrkadielko, kľúče, zápisník a pero k poznámkam na speed dating a mnoho ďalšieho.

Zdroj foto: Watch4u.sk; Pixabay.com

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky a šperky a hodinky.