Reebok a Victoria Beckham pre jar: Výkonnosť na jedničku

Reebok a Victoria Beckham pre jar: Výkonnosť na jedničku

14. februára 2019, Reebok, Victoria Beckham, kolekcia jar 2019,

Sponzorovanej odkazy:

Športová a lifestylová značka Reebok tento týždeň uviedla prvú kolekciu, ktorá vznikla z kľúčovej spolupráce s módnou ikonou menom Victoria Beckham. Kolekcia Reebok x Victoria Beckham pre jar 2019 stelesňuje základné princípy tejto inovatívnej spolupráce a vychádza zo spoločného cieľa – vytvoriť svieži typ prvotriedneho športového oblečenia podčiarknutý jednoduchým, moderným vzhľadom.

Táto štylizovaná kolekcia prichádza s radom funkčných odevov, niektorých v unisexovom prevedení, navrhnutých tak, aby užívateľa plynule sprevádzali z telocvične do každodenného života a zase späť.

Inšpirácia LA a Londýnom

Priamou inšpiráciou pri tvorbe boli skúsenosti Victorie Beckham zo života v Los Angeles a Londýne. Kolekcia tak v sebe spája uvoľnenú kalifornskú atmosféru s uhladeným britským krajčírskym remeslom. Výsledkom je súprava kúskov nevyhnutných pre výkon aj vhodných do mestských ulíc, ktorá odráža súčasný životný štýl.

Jarná kolekcia pre rok 2019 sa nesie v duchu osobitej, čistej estetiky s nenápadným logom, ktoré oslavuje toto partnerstvo v troch podobách: logo Reebok, integrované vektorové logo VB a opakujúce sa vektorové logo VB. Modely využívajú prvotriedne materiály a technológie a ozvláštňuje ich farebná paleta, v ktorej sa miešajú sezónne odtiene farby ťavej srsti, striebornej a sivej s kľúčovými farbami, ktoré charakterizujú túto spoluprácu – oranžová v tónoch západu slnka, čierna a biela.

K procesu navrhovania tejto kolekcie Victoria Beckham hovorí: „Hlavnou myšlienkou tejto kolekcie je skombinovať uvoľnenosť streetovej módy s technickými vlastnosťami športových odevov pri zachovaní minimalistickej estetiky mojej značky – a zahrnúť do kolekcie aj unisexové modely, čo pre mňa pri jej navrhovaní hralo kľúčovú úlohu. Každý kus je navrhnutý tak, aby bol flexibilný, prispôsobivý a umožňoval optimálny športový výkon. Na druhej strane bolo dôležité vytvoriť aj niečo štýlové, čo bez problémov zapadne do akéhokoľvek šatníka. Tieto modely vás odprevadia z telocvične do kancelárie aj s odbočkou do školy. “

K noseniu a užívaniu novej kolekcie Victoria Beckham dodáva: „Chcela som kolekciu, ktorá udrží krok s nabitým programom, ako je ten môj. Tieto modely majú funkčné vlastnosti, ktoré potrebujem v telocvični, ale sú dostatočne jednoduché a prispôsobivé pre môj životný štýl. Každý funkčný kúsok som osobne otestovala pri cvičení. “

Karen Reuther, viceprezidentka kreatívneho oddelenia spoločnosti Reebok, hovorí: „Táto kolekcia s odvahou ukazuje Victoriinu víziu, ktorá je silná a sebavedomá a zároveň prináša aj modernú a inkluzívnu perspektívu. Victoria Beckham a spoločnosť Reebok nasadzujú latku na poli strihu, látok, siluety a konečné úpravy skutočne vysoko a kolekciu posúva definíciou športového oblečenia na novú úroveň. Victoriin premyslený prístup k navrhovaniu sa odráža v každom detaile. “

Vizuálny smer kampane na propagáciu kolekcie, za ktorým stojí fotograf Mario Sorrenti a stylista Alastair McKimm, vychádza z tvorivej vízie, už Victoria Beckham pre kolekciu zvolila a ktorá kombinuje uvoľnenosť prvotriedneho streetového oblečenia s technickou emóciou, to všetko zabalené do jednoduchosti, ktorá je pre estetiku Victorie Beckham tak charakteristická.

Kolekcia Reebok x Victoria Beckham pre jar 2019 bude ľahko dostupná na stránke Reebok.com/Vic­toriaBeckham, či u ďalších vybraných predajcov po celom svete.

Zdroj foto: Reebok

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.