Mystická Intimissimi kolekcia na jar a leto je tu!

Mystická Intimissimi kolekcia na jar a leto je tu!

10. februára 2019, Intimissimi kolekcia, spodná bielizeň, kolekcia na jar a leto 2019

Sponzorovanej odkazy:

Značka Intimissimi predstavuje pre sezónu jar / leto 2019 širokú paletu úžasných kúskov plných sofistikovaného štýlu a sviežich farieb.

Kolekcia je rozdelená na 5 línií presýtených ženskosťou a rafinovanosťou. Súprava spodnej bielizne poteší každú ženu, či už túži po najnovších trendoch, či sviežich, jasných odtieňoch. Táto cesta do ženského vesmíru nás vedie svetom zvodnej spodnej bielizne, nočnej bielizne aj rafinovaných úpletov. Stretneme sa tu s kvetinovými potlačami a geometrickými vzormi, ktoré nás zavedú k mladistvým a všestranným vrchným odevom. Výsledkom je kolekcia, ktorá zaujímavým spôsobom kombinuje klasiku s modernými prvkami a osloví každú nezávislú ženu.

Deň svätého Valentína

Značka Intimissimi hrá na romantickú nôtu a prináša kolekciu, ktorá oslavuje a pozdvihuje tento obľúbený sviatok. V móde neexistujú žiadne hranice a vítané sú nečakané kombinácie presýtené zmyselnosťou. Klasická čierna, ktorá je stelesnením zvodnosti, sa v dokonalej súhre prelína s ružovou a červenou. Tie najúžasnejšie kúsky oslovia zaujímavými detailmi, ako sú rôzne prekríženia, či nevšedné kombinácie materiálov s priehľadnosťou. Romantickú náladu dotvára jemná výšivka, alebo fuchsiová potlač ruží na čiernom podklade.

Divoká záhrada

Táto línia kombinuje na prvý pohľad nekombinovateľné štýly a materiály, napriek zdanlivému chaosu vznikajú neodolateľné kúsky, ktoré nesmú chýbať v žiadnom šatníku. Čipka, macramé, hodváb a potlač kráča elegantne a sofistikovane ruka v ruke so zvieracími motívmi, ktoré budú jedným z hitov nadchádzajúcej sezóny. Ich divokosť romanticky zjemňuje kvetinová potlač ružových ruží.

Botanical

Značka Intimissimi otvára dvere do svojej tajnej záhrady a odkrýva samú podstatu ženskosti. Jemné detaily odkrývajú pastelové tóny, ktoré vítajú prebúdzajúcu sa jar. Potlače a výšivky pripomínajú starý a veľmi cenný herbár. Biela čipka kontrastuje s kvetinovými motívmi a trojrozmernými aplikovanými detailmi, ktoré akoby ožívali. O majstrovskom umeleckom spracovaní a vysokej kvalite svedčí jemná sieťovina a čipka.

Matka Zem

Táto línia je inšpirovaná históriou a sú pre ňu charakteristické teplé farebné odtiene, ktoré sa príjemne nosia. Vo vzduchu sa vznáša duch dávnych čias, ktorý nás vedie ako svetlo – cez jasný a prenikavý západ slnka a zeleného údolia. Zavrite oči a nechajte sa očariť krajinou Latinskej Ameriky, ktorá tieto nádherné scenérie ponúka. Kolekcia ponúka pletené odevy a nočnú bielizeň s ľanovými detailmi, ktoré sú nadčasové. Objavuje sa tu tiež typická geometrická potlač v kombinácii s čipkou a strapcovým zdobením.

V rytme latinčiny

Žijúca duša a vášeň v krvi: taká je línia Latin Vibes inšpirovaná jasnými odtieňmi vzdialených krajín, ktoré prekypujú živou energiou. Farebné modely zaujmú na prvý pohľad sviežimi geometrickými vzormi a tropickými kombináciami. Potlače v pestrých a neprehliadnuteľných odtieňoch pripomínajú exotické kvety. Jednotlivé kúsky sú plné zmyselnosti, ktorou sú ženy z Latinskej Ameriky preslávené. Zvodný pôvab ožíva vďaka transparentným detailom, čipke a hravým priehľadom. Svoju úlohu zohráva aj biela farba, ktorú oživuje reliéfna potlač.

Zdroj foto: Intimissmi

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.