Ben Cristovao je novým ambasádorom značky Puma

Ben Cristovao je novým ambasádorom značky Puma

8. februára 2019,

Sponzorovanej odkazy:

Spevák, textár a profesionálny bojovník v brazílskom jiu-jitsu Ben Cristovao sa spojil so značkou Puma v kampani Puma Man.

Športová značka Puma oznamuje dlhodobé partnerstvo s všestranne nadaným športovcom a interpretom Benom Cristovao. Ben rozširuje tím Puma ambasádorov, aby posunul svoju kariéru aj osobnosť zase o krok dopredu.

Ben sa prvýkrát predstaví ako nový člen rodiny PUMA v troch videoklipoch a sériou fotografií, ktoré sa nesú v retro štýle. Kampaň PUMA Man šitá Benovi priamo na telo zobrazuje nielen to, čo o Benovi už dávno viete, ale hlavne ho ukáže aj v úplne novom, mnohokrát nečakanom svetle. Máte sa na čo tešiť! A to nie je všetko – v priebehu roka sa chystajú aj ďalšie zaujímavé spoločné aktivity.

„Puma pre mňa dlhodobo predstavuje jednu z najprogresív­nejších značiek na trhu. Vnímal som ju už dlho pozitívne, baví ma, ako sa prezentuje a ktoré osobnosti zo zahraničnej hudobnej scény sú jej veľvyslancami, "hovorí Ben Cristovao. “Šport je veľmi dôležitou časťou môjho života, preto som rád, že mi PUMA kryje chrbát," dodáva s úsmevom, „počas spoločného vymýšľania kampane sme si s pumou skvele sadli a čo vzišlo z našich spoločných ideí, teraz rád predstavím svojim fanúšikom a verejnosti . “

Puma a Ben vytvorili tri krátke videá , v ktorých sa Ben objaví v rôznych životných situáciách a s veľkým zveličením ukáže, čo vie. Klipy, v ktorých naplno uplatní svoj talent, boli natočené na 16 mm film s retro atmosférou. Hudobný sprievod dodal Benov dlhoročný kanadský producent a kamarát Osama Verse-Atila Hussain, ktorý stojí za všetkými jeho hitmi. Jedinečný voiceover pridal herec Martin Stránský. Videá sú podporované mediálnou kampaňou na sociálnych sieťach a objavia sa samozrejme aj na Youtube. Fotky sú z dielne uznávaného poľského fotografa Karola Grygoruk.

Ben je skutočný Puma Man, ktorý stelesňuje hodnoty značky Puma. Má vplyvný hlas v hudobnom priemysle, kreativita a talent z neho skrátka robia hudobnú ikonu; je skutočným bojovníkom a vďaka svojmu sústredeniu, nekonečnej motivácii a vzorovej disciplíne vyniká v bojovom umení jiu-jitsu. Jeho snaha je stále sa posúvať ďalej a vášeň pre život sú tým, čo symbolizuje každého, kto chce byť PUMA Man. Ben oslavuje tento rok desať rokov na scéne, čo zavŕši svojím doposiaľ najväčším koncertom v septembri v Prahe.

Pre viac inšpirácií sledujete @PUMA Facebook a IG @BennyCristo.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.