Módne doplnky pre mužov v roku 2011

Módne doplnky pre mužov v roku 2011

25. mája 2011, pánske doplnky 2011, slnečné okuliare, traky, hodinky, hodinky Ed Hardy, Roberto Cavalli, Gucci, Bentley

Sponzorovanej odkazy:

Moderná doba so sebou prináša mnoho progresívnych výrobkov. Všetko sa zdokonaľuje a prepracováva do najmenších detailov. Inak tomu nie je ani v móde. Outfit vytvorený ledabolo, akoby jeho stvorenie nestálo žiadnu námahu alebo uhladený minimalistický štýl. Či tak alebo onak, základom dokonalého outfitu pre pánov sú vhodne zvolené doplnky. Často je až dychvyrážajúce, ako drobné detaily dokážu zázraky.

Muž nemusí byť práve metrosexuál, aby dokázal využiť módnych doplnkov pre vylepšenie svojho imidžu. V tomto prípade je tiež vhodné ujasniť si, či ide o vytvorenie pracovného stylingu (zamerať sa na business módu) alebo na módu voľnočasovú.

Módne doplnky pre mužov v roku 2011 prinášajú nepreberné možnosti, ako doladiť oblečenie. Spomenieme pánske opasky, šály, ale aj šperky (medzi nimi aj hodinky), slnečné okuliare alebo pánske tašky.

Business móda nemusí byť vždy nudná

Často počujem vo svojom okolí veľmi zaujímavé názory k business móde. Profesionálny image muža začína byť stále prepracovanejší, ale väčšina ľudí to len prehliada. Už dávno nejde o košeľu, oblek a spoločenské topánky. Záleží na farebnej kombinácii, na materiáloch a najmä na voľbe vhodných módnych doplnkov.

Nenápadné manžetové gombíky vykukujúce z podrukávov saka vzbudzujú pocit prestíže, dobre uviazaná hodvábna kravata upúta na prvý pohľad pozornosť a kožený opasok s hranatou sponou budí rešpekt.

Prvkov ako vyladiť outfit je veľa. V business móde sa jedná predovšetkým o hodinky. Väčšinou čím drahšie, tým väčší rešpekt u business partnerov. Táto móda nepodlieha výrazne farebným módnym trendom, ale rozhodne sa drží na úrovni najvyšších módnych návrhárov každú sezónu.

Toto leto sa jednoznačne vracajú na scénu retro prvky. Vnímať ich môžeme napríklad pri slnečných okuliaroch, kde sú veľmi populárne plastové pilotky. Takéto ponúka značka Gucci v niekoľkých farebných prevedeniach.

Doplniť ich môžete o Gucci šál v klasických farbách tejto značky. Kvalita je zaručená – 100% UV ochrana a šál vyrobený z tej najlepšej 100% bavlny.

Odvážnejší z Vás by určite dali prednosť značke Roberto Cavalli. V širokom portfóliu divočejších modelov ponúka Roberto Cavalli i decentnejšie modely s veľmi dynamickým dizajnom.

Menšia perlička na záver doplnkov z business módy – značka Bentley ponúka absolútne unikátny model slnečných okuliarov inšpirovaných dizajnom okuliarov pilotov z roku 1940.

Pánske módne doplnky na voľnočasové aktivity

Jednou z veľmi hravých módnych značiek vynikajúcich najmä špecifickým dizajnom je značka Ed Hardy. V pestrej letnej kolekcii nájdete okuliare s výraznými motívmi alebo hodinky všetkých farieb, rozmerov i dizajnového spracovania. V kolekcii pochopiteľne nechýbajú motívy ruže a lebiek.

Tento rok sa budú tešiť veľkej obľube prírodné farby, a to nielen v lete, ale aj na jeseň. Béžová, khaki, hnedá – s nimi nešliapnete vedľa. A pozor – jeden z vracajúcich sa módnych hitov sú tiež pánske traky!

Zdroj: www.edhardyshop.com, www.forzieri.com, www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii doplnky.