Viete, ako čo najdokonalejšie odstrániť vrásky?

Viete, ako čo najdokonalejšie odstrániť vrásky?

22. januára 2019,

Vrásky sú prirodzeným znakom ľudského starnutia, nie všetci sme však s nimi v našom veku spokojní. Našťastie dnes existujú rôzne moderné spôsoby, ako vrásky rýchlo a jednoducho odstrániť. Aké sú to?

Vrásky na pokožke nemusia byť vždy niečím zlým. Pravdupovediac, na vráskach nie je zlé vôbec nič, jedine my, moderní ľudia, najčastejšie ženy, ich vnímame ako nepríjemnosť. Najčastejšie je to kvôli pocitu, že vyzeráme staro, aj keď sa staro možno ešte necítime, niekedy dokonca na to ani nemáme vek. Vrásky totiž nie sú nijako ohraničené vekom, niekomu na sa tvári objavujú skôr, inému neskôr. Všetko to závidí od vášho životného štýlu, typu pokožky, ale v neposlednom rade aj od vrodených genetických informácií. Poznáme dokonca dva typy vrások – dynamické a statické. Dynamické vrásky máme všetci, dokonca aj malé deti. Sú to vrásky, ktoré sa na našej pleti objavujú pri mimických pohyboch, napríklad pri úsmeve, mračení sa a podobne. Práve statické vrásky sú tými, ktorých sa najčastejšie chcete zbaviť. Tie vznikajú vekom alebo inými vplyvmi a na tvári ich máte konštante. Ako sa ich teda zbaviť?

Moderná klinika

Ak máte záujem o odstránenie vrások, odporúčame využiť služby profesionálnych kliník. Napríklad, dermatologická klinika Ryant Clinic. V Ryant Clinic sa profesionáli postarajú o to, aby vám vrásky odstránili k vašej úplnej spokojnosti. Podľa typu vrások existuje až 5 rozdielnych spôsobov, akými vám v Ryant Clinic môžu vrásky odstrániť – Botulotoxín, kyselina hyaluronová, CO2 resurfacing mikroihličková rádiofrekvencia a chemický peeling.

Ryant Clinic navyše ponúka aj ďalšie služby

Často využívanými je napríklad šetrná laserová depilácia, ktorá vám pomôže definitívne sa zbaviť chĺpkov. Pri laserovej depilácii sa chĺpky odstraňujú aj s korienkami, po ich odstránení tak už opäť nevyrastú. Tak nečakajte a nechajte sa profesionálne skrášliť podľa vašich predstáv aj vy, Ryant Clinic je vám k dispozícii!

Autorom článku je Inzercia. Článok nájdete v kategórii ostatné.