Decentné tenisky z kolekcie Nike x Liberty dorazili už aj k nám

Decentné tenisky z kolekcie Nike x Liberty dorazili už aj k nám

26. mája 2011, Ikonikstore.cz, Air Force One, Dunk, Blazer, Nike, tenisky Nike, Nike Sportswear, obuv Nike, tenisky, Liberty

Sponzorovanej odkazy:

Neopakovateľné je znovu tu, očakávané sa stalo neočakávaným. Pred niekoľkými rokmi sa na trhu objavili prvé kúsky kolekcie tenisiek, ktoré vyvolali značný rozruch. Niektoré spolupráce s rôznymi značkami nestoja za veľa, väčšina ľudí si ich ani nevšimne. Avšak to sa hneď pri prvej spolupráce značky Nike s módnym domom Liberty rozhodne nestalo.

Z obrovskej popularity debutovej série obuvi bolo takmer jasné, že obnovenie spolupráce NikeLiberty na seba nenechá dlho čakať, lenže presný dátum nám nikto neposkytol. Prvé zmienky o nových teniskách z rovnakej dielne sa objavili na internete pred niekoľkými mesiacmi, pričom výsledný verdikt prichádza až teraz!

Legendárne spojenie originálnych vzorov a klasických tenisiek je späť, ale kompletné edícia obuvi pôsobí ešte efektívnejším dojmom než tá predchádzajúca. Tentoraz sa ľudia od Liberty zamerali na ikonické kecky Nike Air Force One, Nike Dunk a Nike Blazer. Samozrejme, že kolekcia by nebola kompletná bez členkových modelov, o to sa postaralo hneď niekoľko variantov sneakers typu Blazer a Dunk.

Ak už pomaly premýšľate, kam pre tieto luxusné tenisky zájsť, zadržte. Český obchod ikonik. coolture store, ktorý sa špecializuje na výstredné kúsky Nike Sportswear, si tak veľkú udalosť nemohol nechať ujsť a pre slečny obstaral hneď päticu rôznych farebných variantov z tejto edície. Avšak Liberty x Nike kolekcia prichádza na trh vo veľmi limitovanom množstve, a tak ani ponuka v Ikoniku nie je nekonečná. Do Čiech sa dostalo iba niekoľko kusov od každej colorway, čo ale znamená, že na ulici v nich len tak nikoho nestretnete.

Zaujme aj cena, ktorá sa prakticky nelíši od klasických releasov, aj napriek tomu, že rýdzo dámske potlače v spojení s exkluzívnymi teniskami, ktoré stoja za popularitou značky Nike Sportswear, sa stali ihneď celosvetových hitom. V Londýne sa napríklad konala release párty, ktorá bola sprevádzaná aj eventom v Ikoniku na uvedenie Liberty série na trh. Objednávať ju môžete aj online, a to na Ikonikstore.cz .

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hura. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.