Kto sa stal KiK Tvárou roka 2018?

Kto sa stal KiK Tvárou roka 2018?

4. januára 2019, Tvár roka značky KiK, online hlasovanie, ženy, slečny, dámy

Sponzorovanej odkazy:

Na sklonku roku 2018 prebehol už druhý ročník súťaže pre sebavedomé a odvážne ženy akéhokoľvek veku, ktorú organizuje spoločnosť KiK. Z ôsmich finalistiek zaujala porotu najviac Kateřina Kuřátková, ktorá sa stala tohtoročnou víťazkou KiK Tváre roka.

Výber finalistiek prebiehal prostredníctvom hlasovania na internete, kam sa mohlo prihlásiť každé dievča či žena. Stačilo vyplniť krátky formulár a počkať, ako dopadne hlasovanie. Finalistkami sa stali tie, ktoré dostali najväčší počet hlasov. Z viac ako tisícky prihlásených vybrala široká verejnosť osem žien, ktoré mali možnosť zúčastniť sa slávnostného finále.

Finalistky čakal pred začiatkom súťaže výber outfitu so štylistkou a potom sa mohli zveriť do starostlivosti kaderníčky a kozmetičky, ktoré im pomohli zvýrazniť ich prirodzenú krásu. Slávnostný večer zahájil známy moderátor a beatboxer En.Dru, ktorý porote predstavil všetky krásne dámy a dôkladne ich vyspovedal. O ďalší sprievodný program sa postarala akrobatická skupina Losers Cirque Company.

Odborná porota nakoniec zvolila víťazku Katarínu Kuřátkovú z Pardubíc, ktorá vyhrala nielen finančnú odmenu 50 000 Kč, darčekové poukážky na nákup v predajniach KiK v hodnote 25 000 Kč, ale aj fotostory v dámskom magazíne. Za výhru by Kateřina rada vzala dcéru do Disneylandu vo Francúzsku a 10 000 Kč by chcela venovať vybranej charite. Krásne druhé miesto a výhru 15 000 Kč získala Adéla Cabanová z Benešova. Na tretej priečke sa umiestnila Simona Dočkalová z Brna. Budúci ročník sa snáď tiež dočká takých sympatických a usmievavých dám!

Zdroj foto: KiK

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné.