S Nike rok 2019 na plný plyn

S Nike rok 2019 na plný plyn

15. januára 2019, Nike, Metcon Flyknit 3, športový look, Nike oblečenie pre športovanie

Sponzorovanej odkazy:

Utieklo to zase rýchlo – je tu rok s novou číslovkou 2019. Pre všetkých, ktorí majú pocit, že s poslednými týždňami strácajú v cvičení šťavu, má Nike eso v rukáve. Hitom tohtoročného januára sú v Nike storoch Metcon Flyknit 3, tenisky, s ktorými každý podá super výkon nielen v telocvični.

Tretia generácia z rodiny Metcon opäť splnila tradíciu topánok pre tréning bez kompromisov – stabilitu, pohodlie a výkon to sú hodnoty, z ktorých Flyknit 3 jednoducho nezľavil.

Metcon Flyknit 3

Zásadne sa posilnila horná časť topánky z vysoko odolného Nike Flyknit vlákna, ktorého pevnosť poteší nejedného „šplhúňa“… na lane, samozrejme. Zosilnené krytie v špičke topánky potom zase urobí radosť všetkým, ktorým sa radi hlásia palce. Čo viac, topánka zároveň zostala pružná a priedušná. No a ak stojíte s vaším tréningom nohami pevne na zemi, v Metcon Flyknit 3 nájdete tú najlepšiu oporu – TPU šnurovanie spevní členok, postranný presah podrážky nohu v topánke pekne ohraničí a plochá podrážka dokonale zvládne aj náročné zdvihy.

Pohodlnosť potom zaručí tlmiaca stredná vrstva podrážky aj výstelka okolo členkov. Nie je prečo váhať! Pre náročných, čo sa radi pri tréningu chcú cítiť ako v bavlnke, budú Metcon Flyknit 3 čakať vo všetkých Nike storoch a na nike.com.

Metcon Flyknit 3

Metcon Flyknit 3

Športový look

A ako vyladiť zvyšok outfitu, aby nebolo v nastávajúcich mrazivých dňoch chladno, alebo naopak veľmi horúco… aby neťahalo na chrbát a v spodných vrstvách nič netlačilo? Nike vie vyzrieť na počasie a prezrádza svoje 4 tipy oblečenia na január a vôbec sezóny 2019.

Nike Therma Sphere Men

Nike Therma Sphere Men 'Hooded Full-Zip Training Jacket

Nike Therma Sphere Men 'Hooded Full-Zip Training Jacket

…alebo praktická rozopínajúca pánska mikina, ktorá izoluje teplo a zároveň chráni pred vonkajšou vlhkosťou. Výborné vlastnosti pri minimálnej hrúbke sú pre celoročných športovcov ideálnou kombináciou!

Nike Men

Nike Men 'Training Top

Nike Men 'Training Top

Športové designovky s praktickými detailmi – toto pánske tričko jednoduchého strihu sa na prvý pohľad nezdá. Aj chlapi v chlade, okrem odvodu potu, ocenia, keď majú krytý chrbát vďaka predĺženej zadnej časti. A postranné vrecko na mobil… alebo vreckovku, príde v zime tiež vhod.

Nike Pro Warm Women

Nike Pro Warm Women '7/8 Tights

Nike Pro Warm Women '7/8 Tights

Niečo pre dievčatá do nepohody – metalické zateplené pruhy, ktoré ladia s dizajnom Nike Pro Warm Women 'Long-Sleeve Top nielen oslnia, ale aj zahrejú. Teplo na chrbát potom zabezpečí elastický horný pás z Nike Fabric, ktorý odvádza pot.

Nike Infinity Women

Nike Infinity Women 'Medium Support Sports Bra

Nike Infinity Women 'Medium Support Sports Bra

A športovkyniam, ktoré si tajne pri cvičení želajú podprsenku na mieru, splní tento rok Ježiško želanie. Nike prichádza so strihom, vďaka ktorému je možné upraviť ako dĺžku ramienok, tak aj obvod. Pri športovej podprsenke je to vec nevídaná! Postranné prestrihy potom zabezpečia priedušnosť a predný okrúhly strih vyladí výstrih.

Zdroj foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.