Svet spodnej bielizne: Čipkovaný svet

Svet spodnej bielizne: Čipkovaný svet

12. januára 2019, Kik, dámska bielizeň, spodná bielizeň, čipkovaná spodná bielizeň

Sponzorovanej odkazy:

Iste mi dáte za pravdu, že je často ťažké nakupovať spodnú bielizeň. Pritom je to úplne nevyhnutná súčasť garderóby, ak nie jej základ. Zle padnúca bielizeň skazí celý deň a pre každú ženu je to utrpenie.

Ono nie je jednoduché nájsť pekné kúsky, ktoré by pristali a zároveň dobre padli. A pre tie, ktoré majú pár kíl naviac, je vyberanie bielizne ešte ťažšie a často stresujúce. Ale nevešajte hlavu dámy! KiK teraz má v repertoári krásnu čipkovanú bielizeň, a to nielen v klasických, ale aj XXL veľkostiach.

Čipka v akcii

V Kiku si tak môžete vybrať najrôznejšie krásne kúsky a celé súpravy spodnej bielizne, ktoré sú skvelým darčekom priamo pre vás, a nielen vianočným, či povianočným, ale jednoducho celoročným. Pretože príma spodná bielizeň je v kurze a potrebná stále.

A každú ženu určite poteší pekná a šik čipkovaná bielizeň, ktorou si môže pozdvihnúť sebavedomie (bez toho aby ju ukazovala) keďže sa v dobre padnúcich kúskoch cíti príťažlivá a v pohode.

A samostatnou kapitolou je iste čipková spodná bielizeň, ktorou môžete spestriť svoje intímne chvíľky s partnerom. Elegantným zvodným a zaujímavým kúskom je aj ľahký čipkový župan, ktorý pôsobí veľmi sexi, rovnako ako pastelovo svetlá nočná košieľka s čipkovaným vrškom.

Aj v XXL

Aj ženy, ktoré sú viac obdarené, a majú kyprú postavu Venušinho typu si môžu v Kiku vybrať spodnú bielizeň, ktorá im skvele padne. Módna spodná bielizeň v XXL veľkosti je tu normálna, bežná a samozrejmá.

Vy si tak teraz môžete vyberať z mnohých krásnych kúskov. Napríklad bielu čipkovanú podprsenku, alebo nohavičky s romantickou čipkou za veľmi priaznivú cenu. Perfektná je tiež čierna čipkovaná košieľka, ktorá poteší každú ženu.

A ceny? Viac ako priaznivé, za nohavičky od 2 €, za podprsenky od 5 € a za celé súpravy od 8 € vyššie.

Zdroj foto: KiK

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a spodná bielizeň.