Puma predstavuje Cali!

Puma predstavuje Cali!

10. januára 2019, Puma Cali, sneakers, tenisky, športové topánky, dámske športové topánky

Sponzorovanej odkazy:

Globálna športová značka Puma nenecháva nič na náhodu a predstavuje ďalší typ obľúbených tenisiek. Sneakers sú skrátka stále v móde! Topánky Puma Cali svojím reliéfom evokujú piesočnaté pobrežie slnečnej Kalifornie, čo je v tomto zachmúrenom počasí celkom fajn. Globálnou tvárou modelu je Selena Gomez.

tvárou Puma California je Selena Gomez

tvárou Puma California je Selena Gomez

Puma California

Topánka získala svoju popularitu na tenisových kurtoch, čoskoro sa však stala základom streetstyle módy. Obľúbený nízky typ športovej topánky s metalickými a koženými detailmi a vyššou podrážkou má svoje pevné miesto v módnom svete už po celé desaťročia.

verzia Cali Women

verzia Cali Women

Atmosféra západného pobrežia vládne tejto sezóne a topánka Cali ho pripomína nielen svojou siluetou. Tieto tenisky sú pripravené opäť dobyť ulice, a to v dvoch variantoch pre sezónu jeseň-zima: Cali Women a Cali Emboss Women. Oba typy sú vyrobené z prvotriednej ko­že.

Verzia Cali Women

Tá sa pýši svojím ostrým štýlom so silnejšou gumovou podrážkou. Tieto športové sneakersky sú dostupné vo sviežej bielej farbe a s kontrastným logom PUMA na jazyku topánky.

model Cali Emboss Women

model Cali Emboss Women

Cali Emboss Women

Z druhého typu Cali Emboss Women vyžaruje bezstarostnosť. Vďaka zasnenej pastelovej farbe a reliéfnemu detailu topánky pripomínajú oblasť Kalifornského zálivu.

Online kampaň

Súčasťou začiatku predaja je aj online kampane na sociálnych sieťach au influencers. Pre tých je pripravený špeciálny balíček inšpirovaný Kaliforniou. Od decembra 2018 je spustená tiež kampaň priamo vo vybraných obchodoch.

Cali Women s kontrastnými čiernymi prvkami

Cali Women s kontrastnými čiernymi prvkami

Tenisky sú dostupné od decembra 2018 v rôznych farebných variantoch v A3Sport, Footshop, Sneakers Mólo, Topforsport, Urban Store, Queens, Vemzu, Super Keck, Espace Šport, Slowatch, Crish a na Puma.com.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.