Tajomstvo causal a športovej módy

Tajomstvo causal a športovej módy

8. januára 2019, casual nohavice, športové nohavice, dámske nohavice, značkové nohavice, Queens

Sponzorovanej odkazy:

Január je mesiac, ktorý mnoho ľudí nemusí. Je chladno, občas sneh, alebo dážď, či mrazivý vietor a pri cestách von sa musíme veľmi naobliekať. Najlepšie je človeku doma v teple a pohodlí. Tam využijete predovšetkým legíny a tepláky. Ale existujú aj iné príma kúsky casual a športové módy, ktoré sú v kurze. Sú nimi hlavne športové nohavice a ležérne strihané džínsy.

Tieto módne nohavice sa nosia všade, ale hlavne do outdooru. Sú totiž príjemné na nosenie, pretože doprajú telu pohodlie, nikde netlačia, v správne zladenom looku sú cool. Odhaľte pohodlie športových nohavíc a kúpte si ich tiež!

Kappa Banda Bayo Pants

Kappa Banda Bayo Pants

Kappa Banda Bayo Pants

Ako prvé prichádzajú na scénu denimové kapsáče značka Kappa. Nohavice nesmrteľné, pohodlné, ktoré skryjú mnohé nedostatky postavy. Kappa Banda Bayo Pants sú modré dámske denimové nohavice s trakmi, ktoré sa môžu stať základným kúskom vášho (nielen) januárového šatníka. Vyjdú vás na 126 €.

LAZY OAF Happy Sad Dungarees

LAZY OAF Happy Sad Dungarees

LAZY OAF Happy Sad Dungarees

A máme tu ďalší kúsok s trakmi. Dámske jeans nohavice s trakmi od značky LAZY OAF v čiernom prevedení s all over motívom smajlíkov, sú apartné verzie trakov. Casual nohavice ako vyšité. V nich vám bude pohodlne a príma. Happy Sad Dungarees vás vyjdú na 106 €.

Daily Paper Daist Pant

Daily Paper Daist Pant

Daily Paper Daist Pant

Kárované sivé dámske nohavice od značky Daily Paper s pomenovaním Daist Pant s postrannými pruhmi patria k extravagantným kúskom, s ktorými očaríte. Pás je vpredu voľný a zapnutý len cez blúzku, či tričko, alebo môžete pod ním zvodne ukazovať bruško. Športové šik nohavice so širokými nohavicami vyjdú na 99 €.

Carhartt WIP W Carhartt WIP W 'Aviation Pant

Carhartt WIP W 'Aviation Pant

Maskáčové zelené dámske športové kapsáče od značky Carhartt WIP budú do januárových dní to pravé orechové. Množstvo vreciek zaistí, že všetko uložíte a nebudete musieť so sebou ťahať žiadnu veľkú batožinu. Strih nohavíc naopak dáva voľnosť a pohodlie. Carhartt WIP W 'Aviation Pant môžete mať za 83 €.

Nevybrali ste si? Nezúfajte! Pozrite sa na Queens.cz , kde môžete vidieť mnoho ďalších príma kúskov!

  • Úvodné foto: modré dámske džínsy Levi '® 501 Crop za 80 €
  • Zdroj foto: Queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.