Metalové oblečenie môže byť zábavné

Metalové oblečenie môže byť zábavné

27. mája 2011, metalové oblečenie pre deti, Dead Threads, metalovej módne značky, metal, metalové oblečenie, metalová móda, korzety, BIOWORLD, Metal Mulisha, Queen of Darkness

Sponzorovanej odkazy:

Pod pojmom metal a metalové oblečenie sa väčšine ľudí vybavia len divní ľudia nosiaci ostnaté obojky a čierne handry. Avšak nie je tomu celkom tak! Čierne oblečenie a ostne samozrejme sedia, ale ľudia vyznávajúci tento outfit rozhodne nie sú divní! Metalové oblečenie vzniklo od slova metal a od toho aj slovné spojenie metalová hudba. A keď sa všetko toto spojí dohromady vznikne z toho metalista, ktorý miluje tvrdú muziku, drsné oblečky, ostré doplnky a mega topánky. Ale pozor! Metalové oblečenie nemusí a nie je určené len pre vyznávačov tvrdej muziky. Čierne tričko s hororovými výjavmi, či s obrázkom kapely Metallica si môže kúpiť úplne každý, pretože metalové oblečenie sa vyrába ako pre mužov, tak pre ženy, ba aj pre deti.

Metalové oblečenie

Uf, toto dá poriadnu fušku! Ponuka metalového oblečenia je tak široká, že som sa už pred jej vypísaním riadne zapotila. Ideme ale na to! Tak za prvé, žiadny poriadny metalista sa nezaobíde bez svojho metal trička! A pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá, pretože metalové tričká sú tým najdôležitejším kúskom v šatníku každého metláka. Najpopulárnejšie sú tričká s obrázkami či s názvami obľúbenej kapely, podľa toho je potom jasné úplne všetko. Ako ďalšie sú tu potom tričká s hororovými výjavmi, lebkami alebo aj motorkárskymi obrázkami. A rovnako tak je to aj pri mikinách! Nohavice sa volia predovšetkým čierne a potom už je jedno či džínsové, s prackami alebo kožené. Metalistky oproti tomu volia sexy čiernej štvorčekované sukne, či sukne s prackami. A to sú základy. Medzi metalovým oblečením nájdete aj klasické trištvrťáky, odvážne tielka, extravagantné šaty, módne korzety a mnoho iných modelov.

Pozor, pozor! – Metalové módne značky

Ak ste si náhodou mysleli, že metalové oblečenie a metalová móda je len nejaká hlúposť, tak ste sa škaredo mýlili! Táto móda má aj svoje vlastné módne značky, ktoré vám tiež teraz predstavím. A začneme pekne poporiadku. Prvou je značka BIOWORLD, ktorá ponúka svojim zákazníkom takmer všetko. Pre nenáročných priaznivcov metalovej módy je táto značka ako stvorená. Ponuka jej sortimentu začína u tričiek a končí pri náramkových hodinkách. Všetky produkty sú samozrejme doplnené obrázkami a názvami metalových kapiel. A čo viac si priať?! Trošinku ostrejšia je potom značka Dead Threads, ktorú ocenia predovšetkým vyznávači goth metalu, pretože im značka ponúka ich obľúbené módne kúsky, ako sú dámske šaty, sukne a korzety s cvočkami a ďalšie oblečenie s rozmanitými kovovými doplnkami. Rovnaký gothic sortiment ponúka aj značka, ktorá podľa mňa hovorí za všetko a tou je Queen Of Darkness. Tým najlepším na koniec je tentoraz metalová značka Funstorm, ktorá ponúka nielen motorkárske oblečenie ale aj metalové oblečenie pre pánov a veľmi širokú ponuku metalového oblečenia pre dámy, na ktoré sa zdovolením zameriam. Metal Mulisha ponúka dámam všetky druhy dámskeho oblečenia a dámskej obuvi, ktorá je vyzývavá a sexy. Vyberie si určite každá žena!

Zdroje: www.metalshop.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módne peklo.