Bundový špeciál pre mužov

Bundový špeciál pre mužov

11. decembra 2018, pánske bundy, zimné bundy, Queens

Sponzorovanej odkazy:

Zima je tu a s ňou aj obmena šatníka. Namiesto ľahkých mikín a džísok, navliekame svetre a teplé zimné vrchné ošatenie – kabáty a bundy. Posledný spomínaný artikel je základom zimného šatníka nielen žien, ale aj mužov.

Nedávno sme preberali dámske zimné bundy, a teraz sa budeme venovať tým pánskym. Aj vy páni zimou prejdete najlepšie, keď si zaobstaráte nejakú šik zimnú bundu. A k nej neodmysliteľne patrí šál, čiapka, rukavice, zimné topánky, sveter, alebo mikina. Aj keby vám tá vlaňajšia bunda ešte vyhovovala, nie je od veci pridať k nej niečo cool pre tento rok. Pretože búnd nie je nikdy dosť! Nech vás inšpirujú naše tipy.

Kappa Banda AochiKappa Banda Aochi

Kappa Banda Aochi

Banda Aochi je olivová pánska zimná bunda s kapucňou s čiernymi a bielymi motívmi od značky Kappa. Má široké pozdĺžne prešívanie, kryté zipsové zapínanie s pevnými cvokmi a bočné vrecká. Bunda zahreje a bude šik doplnkom k džínsom a zimným členkovým topánkam. Vyjde vás na 160 €.

Urban Classics Basic Bubble JacketUrban Classics Basic Bubble Jacket

Urban Classics Basic Bubble Jacket

Táto svetlo olivová pánska zimná prešívaná bunda s kapucňou od značky Urban Classics je skvelým kúskom pre tohtoročnú zimu. Má úzke pozdĺžne prešitie, pružné zakončenie rukávov, dve bočné a jedno vnútorné vrecko. Decentné logo na prednej časti nenápadne odkazuje na značku Urban Classic. Bunda v kratšom prevedení stojí 56 €.

Vans MN Providence MTEVans MN Providence MTE

Vans MN Providence MTE

Štýlová čierna pánska zimná bunda s kapucňou od značky Vans je prešitá priečne aj pozdĺžne, čo vytvára na bunde veľké štvorce. Bunda má dve veľké vonkajšie a jedno vnútorné vrecko. Nechýba ani malé vrecko na ľavom rukáve. Príjemná predĺžená dĺžka vás ochráni pred mrazom aj vetrom a bunda bude plnohodnotným kúskom pre tohtoročnú zimu. Vyjde na 160 €.

adidas Originals Carnforth Puffaadidas Originals Carnforth Puffa

adidas Originals Carnforth Puffa

Obojstranná pánska zimná bunda od značky adidas Originals v prevedení tmavo modrá a zelená je zaujímavým trendovým kúskom, ktorý možno podľa obrátenia vynosiť variabilne s mnohým oblečením. Tmavo modrá je prešitá priečne a zelená do štvorcov – priečne i pozdĺžne. Bunda má vysoký stojačik, pružné zakončenie rukávov a dve bočné vrecká. Bunda stojí 380 €.

Nevybrali ste si páni? Nezúfajte – na Queens.cz dostanete ďalšiu nálož zimných búnd, z ktorých si iste tú svoju nájdete.

Zdroj foto: Queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.